Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może czy multiplayer pierwszej części Call Of Duty żyje jeszcze, w jakiejkolwiek wersji?
Od lat nie grałem, i sam nie wiem skąd, ale nagle nabrałem ogromnej ochoty by zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety system operacyjny u mnie to Linux. Tak jak CoD:2 odpali, tak nie wiem co by to było z jedynką. Windows 10 przypuszczam że też by miał niemałe problemy, co?

Tak na marginesie, dodam jeszcze, że nie jestem wstanie ugrać więcej jak 15 minut w te wszystkie nowe gry. Chyba jestem już stary, bo wszystko wypuszczone po 2014 roku jest już dla mnie totalnie agrywalne.
#gry #callofduty #mircod
Aammon - Wie ktoś może czy multiplayer pierwszej części Call Of Duty żyje jeszcze, w ...

źródło: comment_1581371897NvA3t0U9ObqxbJgDibgVVc.jpg

Pobierz
  • 7
@TheBestThing: A'propos kampanii. Pamiętam jak dobrych kilka lat temu, szukałem w necie różnych modów do CoD2 i okazało się ze jest całkiem sporo modyfikacji właśnie na single player, w tym różne dodatkowe misje. Ale największą uwagę i zachwyt wywołał nieoficjalny dodatek do cod2, a poniekąd nowa gra : Call Of Duty: Spanish Civil War.
Naprawdę polecam. Zupełnie nowe uzbrojenie, mundury. Nowo nagrane dialogi w języku hiszpańskim i napisy angielskie. Ciekawe lokalizacje,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aammon: Gram w coda 1.1 multiplayer na win 10 dosyć regularnie, ludzi jak na tak starą gre zawsze jest trochę na różnych trybach czy sd czy tdm czy to w os czy omp (nie wiem jak to jest na 1.6 czy na UO, ludzie mówili że tam mp raczej już nie żyje), regularnie jeszcze były organizowane turnieje w coda 1.1 (kanał na YT Kubaaa wstawia filmy z tych turniejów) , tam