Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na ile oceniacie moj przegryw? 36 lat, nigdy sie nie calowalem, nie trzymalem za reke, nie bylem w zwiazku o seksie nie wspominajac. Nigdy nie mialem przyjaciolki. Nigdy nie tanczylem, nie bylem na studniowce itp. imprezach. 2 kolegow i 1 przyjaciel rownie przegrany co ja. Do 30 roku mieszkalem z rodzicami i nie pracowalem. Rodzice mi potem prace zalatwili a od lat jdg z zarobkami kolo 3,5k netto w WWA. Na szczescie mam mieszkanie po dziadkach... czy da sie jeszcze bardziej przegrywac niz ja? Czy jest dla mnie nadzieja.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 25
OP: @PrzegrywStulej chodzilem pol roku na silke i zero korzysci.

@Badyl69 wiem ale nadzieja umiera ostatnia

@635tbrgd5 mialem isc samemu i tylko najesc sie wstydu? I tak juz bylem posmiewiskiem klasowym.

@cat_burger mieszkanie wyremontowane, nowe meble

@casillero to realizm nie poddanie sie. Bylem stracony juz przy urodzeniu

@darkheavy1 az tak zle? Chociaz mam mieszkanie i pracuje...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @635tbrgd5 kuzynki to mam ale za granica jak praktycznie cala rodzina. Do tego jedynak wiec nawet relacji z dalsza rodzina nie mialem rozwijac. Dlatego tez ja dostalem mieszkanie po dziadkach, bo wszystkie inne wnuki w Niemczech, USA czy Anglii.

@Jutuba_z_Krakowa i jak bylo? Ja bym nie dal rady. I tak bylem szkolna fajtlapa.

@PrzegrywStulej ale co to mi w gruncie rzeczy da?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis