Wpis z mikrobloga

#yanosik
Witam wszystkich, mam problem na swoim telefonie (one plus 5, android 9) z yanosikiem. Po wejściu do samochodu yanosik automatycznie uruchamia się, ale po chwili wyłącza się, wygląda to tak samo, jak opuszczam samochód lub wyłączam radio. Co zrobić, żeby yanosik od razu po połączeniu się z radiem nie wyłączał się? Wiem, że automatyczną funkcję wyłączenia telefonu można wyłączyć, ale to rozwiązanie mnie nie interesuje. Bluetooth w telefonie uruchomiony jest cały czas. Przywracanie do ustawień fabrycznych nie pomogło. Myślałem, że to telefon ubija nawet w telefonie w aplikacjach->yanosik->Bateria->Optymalizacja baterii-> zmieniłem z "ma włączoną optymalizację baterii" na "nie optymalizuj". Niestety, ta zmiana również nie pomogła.
  • 1
@pablo183 Mam to samo Xiaomi Redmi Note 5 Pro, na dwóch różnych zestawach głośnomówiących - 1. fabryczny zestaw Hondy i 2. radio Pioneer. Wyłączyłem funkcję automatycznego wyłączania , nie znalazłem na to sposobu. Korzystam jedynie z automatycznego uruchamiania Yanosika.