Wpis z mikrobloga

@mszto: To tylko dowód że od założenia konta powinno być jakieś 14 dni oczekiwania nim można oceniać filmy, które w ostatnich dniach wyszły do kin. Bo tak to będą u nas takie akcje za każdym razem, gdy wyjdzie jakieś g*wno.
  • Odpowiedz
@mszto: Lubię czytać komentarze ludzi, którzy mają ból dupy o to, że dobry film/serial ma dużo dobrych ocen ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Donobi: co #!$%@? XD a jak ktoś nie ma konta, ale założy tylko po to żeby ocenić i coś skomentować? Jak wy #!$%@? druga elektroda chcecie zrobić XD zresztą tam jest kwas i spiny tak samo jak na elektrodzie. Polacy to zwierzęta #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Ka4az: No to wystawi ocenę filmowi premierowemu jak konto będzie miało te 14 dni od założenia. Mi tylko chodzi że przez te (przykładowo) 14 dni możesz oceniać każdy film starszy niż jakieś 30 dni od premiery. Coś jak zielonki na wykopie. Czyli masz tysiące filmów do ocenienia. Bo tak jak jest teraz to dystrybutor kupuje sobie trolli, którzy zakładają konto i w ten sam dzień wystawiają ocenę tylko tej jednej premierowej
  • Odpowiedz
@mszto: kto patrzy na oceny na Filmweb? Tam głosuję debile to raz dwa tam producenci kupują głosy debilów żeby wypromować film.
Film o kosmicznych pedałach skaczących w rajstopach (Avengers) ma taką samą ocenę jak ojciec chrzestny, żenada.
  • Odpowiedz
To tylko dowód że od założenia konta powinno być jakieś 14 dni oczekiwania nim można oceniać filmy, które w ostatnich dniach wyszły do kin. Bo tak to będą u nas takie akcje za każdym razem, gdy wyjdzie jakieś g*wno.


@Donobi: Nic to nie zmieni - firmy zajmujące się marketingiem "szemranym" będą po prostu zakładać konta z wyprzedzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Niby tak, ale do tego też trzeba trochę pomyślunku, zakładanie wielu kont wstecz, zapisywanie sobie ich hasła i liczenie że się założyło te 15 dni temu ich odpowiednią liczbę. Teraz to wszystko można zrobić z marszu, założyć konto, cyknąć ocenę, walnąć komentarz jakie to cudo, a potem już w koncie zapomnieć.
  • Odpowiedz
@mszto: Jestem ciekaw czy to samo dotyczy: " Jak zostałem Gangsterem". Oglądał ktoś?
Muszę się przemóc i obejrzeć w końcu, ale na zapowiedziach to gównianie wygląda, a ocena prawie 8.0 i na filmwebie mnóswo zachwytów, ale takich dla mnie nierealistycznych w porównaniu do innych filmów. Coś mi tam nie pasuję.
  • Odpowiedz
@Donobi: Jestem przekonany, że nikt nie siedzi i nie pisze opłaconych komentarzy ręcznie, tylko zarówno zakładanie kont, jak i ich obsługa jest zautomatyzowana. Firma dostaje zlecenie, konfiguruje soft i odpala magię. Niestety, ale "wszędzie oszukujo" :(
  • Odpowiedz