Wpis z mikrobloga

Ja zawszę jak nawiązuje kontakt z jakąś dziewczyną, to ją sprawdzam na samym początku. Dam przykład, tydzień temu sparowałem się z taką fajną kobietą z tinder, gadka nam się dobrze kleiła, postanowiliśmy się spotkać.

Ja już nauczony doświadczeniem, mam fake konto chadowskie i zawsze po kilku dniach zaczynam z niego pisać 'osobno' z dziewczyną.

Tym razem było tak samo jak zwykle, mieliśmy się wczoraj spotkać w restauracji wieczorem, w południe napisałem z alt czada, czy się spotka, oczywiście się zgodziła natychmiast bez znaczenia, że już ze mną była umówiona! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym ja był ważniejszy od czada. Jest godzina do spotkania, pytam się, z którego przystanku ją odebrać, on odpisuje, że przeprasza, ale ma grypę i nie da rady się spotkać, a w tym samym czasie z czadem domawia szczegóły, co, gdzie i kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak to jest już jest, jeśli nie masz mordy mikaelo angelo, to nie masz podjazdu do loszek.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieniadze #tinder #przegryw #p0lka
  • 11
w południe napisałem z alt czada, czy się spotka, oczywiście się zgodziła natychmiast bez znaczenia, że już ze mną była umówiona! ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@frikidiki: tobie by powiedziała że jest chora i źle sie czuje

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym ja był ważniejszy od czada


@frikidiki: tak samo jak multipla nigdy nie będzie ważniejsza od Ferrari, czaisz ziomek?
@pawciok_ A to co #!$%@? facet myśli tylko #!$%@? #!$%@? i widząc lepsza psioche od razu chce ja zatankować, czy ki #!$%@?? Jest coś takiego jak przyzwoitość i dobre #!$%@? maniery xD