Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś proszę Was o wykopanie znaleziska Jak zobaczyć Zorzę Polarną na Islandii? Poradnik krok po kroku!

Artykuł to kompletny poradnik szukania zorzy i trochę ciekawostek na jej temat :) Mam nadzieję, że będzie ciekawy zarówno dla tych którzy wybierają się na Islandię, jak i dla tych którzy jeszcze tego nie planują. Część zawartych w nim wskazówek można zaimplementować przy polowaniu na zorzę w Norwegii, Finlandii oraz innych krajach :)

Wszystko starałem się wytłumaczyć szczegółowo, ale na tyle łatwym językiem aby czytanie prognoz zorzy i inne rzeczy były zrozumiałe dla każdego. Mam nadzieję, że mi się to udało. Jeśli jakieś kwestie są opisane niejasno to będę wdzięczny za komentarze, które pomogą mi to usprawnić :)

Wszystkiego Najlepszego!
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.

#roadtripbus #ciekawostki #islandia #zorzapolarna
MG78 - Hej! Dziś proszę Was o wykopanie znaleziska Jak zobaczyć Zorzę Polarną na Isla...

źródło: comment_1580982274er0ANErOOnfejidlEHUEdU.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@MG78 fajny poradnik, ale może byś napisał jak to serio z zorzą jest? Trochę jeżdżąc po świecie i czytając różne bloki zastanawiam się dlaczego wszystko jest takie przekolorowane i podszykowane. Nagle wszystko jest niesamowite, zorze pięknie zielone i fioletowe.A z zorzą to najłatwiej z
aplikacją aurora, jedziesz gdzieś gdzie nie jest ciemno i szukasz jak robią się chmurki. A i jeszcze koniecznie trzeba napisać że zorza taka już na zdjęciu w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@flugaarugakakaraka: Ta którą widziałem wyglądała jak na foto. Niestety ja widziałem tylko zieloną :)

Raczej nie była jak chmura tylko jak takie skaczące po niebie paski (widać je na zdjęciach w sumie)
  • Odpowiedz
@flugaarugakakaraka: z mojego doświadczenia zazwyczaj wygląda jak chmura a zdjęcia są podkoloryzowane i to mocno. Już rzigom ostatnio tymi wszystkimi fotkami miejsc/atrakcji turystycznych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zielona też ofc jest i gołym okiem ją taką zobaczysz, tak samo jak i te z dodatkowymi kolorami. Tyle że to wszystko rzadziej spotykane ofc ;)
  • Odpowiedz
@flugaarugakakaraka:
Dwaj portretów malarze słynęli przed laty:
Piotr dobry, a ubogi, Jan zły, a bogaty.
Piotr malował wybornie, a głód go uciskał,
Jan mało i źle robił, więcej jednak zyskał.
Dlaczegóż los tak różny mieli ci malarze?
Piotr malował podobne, Jan piękniejsze twarze.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz