Wpis z mikrobloga

#lyzwy #rolki #lyzworolki
Cześć Mirki i Mirabelki, ostatnio zajawiłem się na jazdę na łyżwach. Z drugiej stronu nigdy nie jeździłem na rolkach, a chciałbym w lecie tego spróbować. Co sądzicie o łyżworolkach, czy byłyby odpowiednie na moje potrzeby (amatora, chcącego jeździć raczej rzadko). Czy korzystaliście z nich, a jeśli tak czy macie jakieś do polecenia, powiedzemy do 300 PLN (wiem że jak dopłacę jedynie 500 to kupię super-hiper wypasione, tańszych nie warto). Po prostu nie chcę przepłacać za coś z czego nie wiem jak często będę korzystał. Czy lepiej jednak kupić osobno rolki i osobno łyżwy?
  • 5
@marand198601: Lepiej kupić osobno - łyżwy będą tańsze niż rolki. Zobacz FAQ pod tagiem - https://pokazywarka.pl/mirkorolkofaq/ - masz tam podlinkowane oxelo, aktualnie poniżej 300zł (z reguły je widuję koło 400). Jeśli te nie podpasują, to dobrze poszukać używek, ewentualnie jakiś wyprzedaży lepszych marek.

Generalnie rolki są dużo bardziej skomplikowanym produktem niż łyżwy - potrzebujesz 8 kółek z poliuretanu, 16 łożysk o wysokiej precyzji, szynę o niskich tolerancjach (żeby jechało w miarę
Generalnie rolki są dużo bardziej skomplikowanym produktem niż łyżwy - potrzebujesz 8 kółek z poliuretanu, 16 łożysk o wysokiej precyzji, szynę o niskich tolerancjach


@GaiusBaltar: he he, idę skopać w ogródku grządkę pod pomidory. he he