Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś zrobić jakiś poradnik dotyczący divy na pierwszy raz?
Zamierzam w najbliższym czasie się wybrać żeby w końcu przestać być 25-letnim prawikiem, wiem że wczesniej lepiej się zapoznać z forum garsoniera.com.pl ale czy ma ktoś jakieś szczegóły to zapodania?
Jakie ryzyka idą z divingem kiedy w gre wchodzi saperka?
Ktoś coś?
#przegryw
  • 194
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: jedyne czemu wyrażam otwarty sprzeciw to pranie mózgu młodym ludziom przez ideologie typu redpill lub blackpill, każdy psycholog, który ma rzeczywistą wiedzę o tym jak wyglądają dzisiejsze związki spokojnie zaora część tych teorii

(nie mówię, że te teorie nie zawierają ziarna prawdy, opieram się w tym przypadku o to co się opisuje innym w wykopowej wersji tych teorii)
  • Odpowiedz
@arek4444: Nie zastanawiaj się. Wyłóż na stół porządną kwotę pieniędzy i zacznij penetrować kobiety, które w normalnych warunkach nie zaliczyłbyś za Chiny. Nie kieruj się opinią publiczną, tylko idź i zacznij cieszyć się seksem z atrakcyjnymi kobietami. Jak wybierzesz w sposób rozważny profesjonalistkę to dopiero wtedy uświadomisz sobie, że wyścig za pochwą jest przereklamowany - zwłaszcza dla nieatrakcyjnych mężczyzn. Trzymaj się na tych divach.
  • Odpowiedz
Skąd masz informacje na temat tego, że kobiety dzisiaj uprawiają mniej seksu niż za komuny?


@Poliorketes: według badań seksuologia Lwa-Starowicza, mają więcej partnerów to fakt, ale ogólnie uprawiają mniej seksu (inna sprawa, że kiedyś kobiety nie były takie otwarte i za nic nie przyznawały się do romansów)
  • Odpowiedz
jeszcze gorzej. swoje najlepsze lata gdy są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn zostawiają przystojnym. Gdy są stare oraz ich zasób komórek jajowych skurczył się do kilku procent szukają providera. Marne to pocieszenie


@lxgiwyl: ale skąd ta teoria, przecież większość przeciętnych facetów cały czas wchodzi w stałe związki w młodości
  • Odpowiedz
@programista1992: nie musi być to uczciwe ani sprawiedliwe ale tak jest

połowa społeczeństwa to różowe i one oceniają Cię przez pryzmat jak sobie radzisz w kontaktach z nimi

dlatego 30-letnie prawiczki są traktowane jako osoby drugiej kategorii, a faceci do których wszystkie różowe wzdychają (chady) są traktowani jak pół-bogowie

z resztą nawet na wykopie widać ten podział, gdzie przegrywy narzekają, że są traktowani jak g*wno, a taki klaudiusz może wszystko co
  • Odpowiedz
połowa społeczeństwa to różowe i one oceniają Cię przez pryzmat jak sobie radzisz w kontaktach z nimi


@steppenwolf90: Mam ich zdanie w 4 literach. Nie bedzie mi zadna rozowa mowila jak mam żyć.

dlatego 30-letnie prawiczki są traktowane jako osoby drugiej kategorii, a faceci do których wszystkie różowe wzdychają (chady) są traktowani jak pół-bogowie


W mojej opinii bezpodstawnie. Tylko dlatego ze mieli farta urodzic sie przystojnymi.

z resztą nawet na wykopie
  • Odpowiedz
Mam ich zdanie w 4 literach. Nie bedzie mi zadna rozowa mowila jak mam żyć.


@programista1992: masz prawo, nie zmuszam nikogo do ślepego zgadzania się ze wszystkim co "myśli" społeczeństwo

W mojej opinii bezpodstawnie. Tylko dlatego ze mieli farta urodzic sie przystojnymi.


@programista1992: nie tylko przystojni mają powodzenie wśród kobiet, niektórzy nadrabiają pieniędzmi, sławą lub dynamicznością, to tinder znacznie zniekształca relacje damsko-męskie
  • Odpowiedz
nie tylko przystojni mają powodzenie wśród kobiet, niektórzy nadrabiają pieniędzmi, sławą lub dynamicznością, to tinder znacznie zniekształca relacje damsko-męskie


@steppenwolf90: NADRABIAJĄ czyli robią za bankomaty. Ponadto napisałeś:

faceci do których wszystkie różowe wzdychają (chady)

Chad to stereotypowe imię PRZYSTOJNIAKA wiec nie ma mowy tu o NADRABIANIU kasą czy statusem. Zanim uzyjesz jakiegos slowa to dowiedz sie, co ono oznacza.
  • Odpowiedz
pieniędzmi


@steppenwolf90: tak, ale wtedy to bankomat, chyba, że ktoś ma jaja i łeb na karku

sławą


@steppenwolf90: zazwyczaj połączona z pieniędzmi więc jak wyżej i służy do tego żeby różowa też coś mogła z takiego tortu uszczknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dynamicznością


@steppenwolf90: sama dynamiczność bez wyglądu nie da ci nic oprócz zostania kolegą od piwa do pośmieszkowania, z dala od łóżka - już
  • Odpowiedz
NADRABIAJĄ czyli robią za bankomaty


@programista1992: i tak to pewnie wygląda dla nich lepiej niż chodzenie na divy

Zanim uzyjesz jakiegos slowa to dowiedz sie, co ono oznacza.

A Chad, in derogatory slang, is a young urban American man, typically single and in his 20s or early 30s (wikipedia)


@programista1992: to samo mogę powiedzieć o tobie, to jedynie incele zniekształcają w ten sposób to pojęcie

tak, ale wtedy to bankomat,
  • Odpowiedz
Within the manosphere, Chads are viewed as constituting the top decile in terms of genetic fitness


@steppenwolf90: Reszty z wikipedii juz nie raczyłeś zacytować mądralo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i tak to pewnie wygląda dla nich lepiej niż chodzenie na divy

Mozliwe, ja jednak wolę divy
  • Odpowiedz
Reszty z wikipedii juz nie raczyłeś zacytować mądralo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: masz tam coś w stylu:

The term was later appropriated in incel forums to refer to sexually active alpha males.

Mozliwe, ja jednak wolę divy


@programista1992: przejdzie Ci, mężczyźni mają tak samo potrzebę zawierania więzi emocjonalnej, bycia z kimś blisko, troszczenia i opiekowania się kimś, bycia dla kogoś atrakcyjnym

nie oceniam, może musisz
  • Odpowiedz
i tak to pewnie wygląda dla nich lepiej niż chodzenie na divy


@steppenwolf90: xDDD W takich związkach seks jest reglamentowany. Nie dość, że normik-beciak wykłada na różową kasę to i tak nie ma pewności, że dostanie seks i jak często się będzie on odbywał. Więc jednak chodzenie na divy jest bardziej opłacalne od bycia normikiem-beciakiem. Wiesz co dostajesz i za to płacisz.

- dla kobiet wygląd nie jest jedynym kryterium doboru
  • Odpowiedz
Jakie ryzyka idą z divingem kiedy w gre wchodzi saperka?


@arek4444: Przy akcji na sapera ryzykujesz utratą czasu i/lub pieniędzy. W niektórych przypadkach pójście na sapera jest opłacalne, bo czasami znajdziesz fajną dziewczynę, która swoją teczkę z garsoniery usunęła (takie niestety się zdarzają). Jednak na pierwszy raz lepiej pójść do sprawdzonej divy.
  • Odpowiedz