Wpis z mikrobloga

@wynicniewiecie: tak z ciekawości, po co w ogóle zaczynać? przecież to jest drewno w porównaniu z właściwie każdym BR który jest na rynku, co do grafiki to nawet pubga pobija XD no i do tego jest po prostu martwa, średnio 300 graczy w nią gra, nie licząc tego miesiąca że coś się chyba dzieje i ma średnio 2,5tys co jest i tak żartem jak na grę mp XD
@HaPPe: nie ma lepszego tak dynamicznego, czystego BR. W sumie nie wiem dlaczego nikt nie zapełnił tego segmentu na rynku jakąś prostą grą gdzie liczy się zwinność, celność i nie trzeba zbierać ekwipunku przez 30minut. Ciekawą pozycją jest PUBG i jej nowa mapa, ale to nadal 2 zupełnie inne gry.
@wynicniewiecie: na odległość celujesz nad + przed poruszający się obiekt. W przeciwnika najlepiej w głowę, szybko, dwa razy. I graj jeśli sprawia Ci to przyjemność, chociaż pamiętaj, że wielu powracających graczy obecnie zna grę bardzo dobrze i zabijają błyskawicznie ;)
@xza: no wg mnie ta gra jest idealna, kumpel który nienawidzi BR jak go namówiłem w z1 jest bardzo zadowolony. Tak jak mówisz PUBG to mało dynamiczna rozgrywka gdzie więcej lootujesz niż strzelasz. Dziwne, że jest tak mało zainteresowanych darmowym BR