Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie za sto punktow. czy poranne wzwody zawsze sa w godzinach porannych?
xD nie, nie #!$%@? mnie, juz objasniam. otoz pracuje na nocne zmiany i dopiero jakis czas temu zorientowalem sie, ze od dluzszego czasu nie pamietam zebym mial wzwod po obudzeniu () no i teraz zastanawiam sie, czy to kwestia tego ze ich w ogole nie mam, czy po prostu wystepuja one RANO, kiedy ja sobie smacznie spie. niby glupio smieszne, ale jednak nie do konca, nie? tak to problemow ze wzwodem czy popedem nie mam. chociaz nie jestem aktywny seksualnie, ale to nie z wlasnego wyboru ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #zdrowie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: To znaczy ze warto wybrać się do lekarza - sprawdzić ciśnienie, lipidogram, cukier. Rzucić palenie. Brak porannych wzwódow to pierwszy sygnał uszkodzenia małych naczyń i początek zaburzeń wzwodu - najczęściej powodujące do choroby to nadciśnienie, cukrzyca lub choroby nerek :-)
To znaczy ze warto wybrać się do lekarza - sprawdzić ciśnienie, lipidogram, cukier. Rzucić palenie. Brak porannych wzwódow to pierwszy sygnał uszkodzenia małych naczyń i początek zaburzeń wzwodu - najczęściej powodujące do choroby to nadciśnienie, cukrzyca lub choroby nerek :-)


@nicniemusze: nie zgodzę się, poranne wzwody nie u każdego faceta występują i to jest normalne, póki nie ma żadnych problemów z erekcją w czasie masturbacji to raczej nie ma powodów do
OP: @Bialkowoz: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@nicniemusze: @steppenwolf90: no mam zamiar sie wybrac do lekarza i podpytac. bylem u lekarza (lekarki bedac precyzyjnym) ponad rok temu. poprosilem o jakies kompleksowe badania w zwiazku z przekroczeniem trzydziestki. zbadala mi cisnienie, wyszlo wysokie, to kazala mi sie uspokoic xD zmierzyla jeszcze raz i chyba znowu bylo wysokie. poprosilem o badanie krwi i choc niechetnie, to dostalem
@steppenwolf90: oczywiście ze nie musi od razu oznaczać choroby - ale to czerwona flaga - szczególnie dla początków nadciśnienia. Dlatego lepiej się zainteresować - i nie mówić o badaniach „po przekroczeniu trzydziestki” bo takiego czegos nie ma - a opowiedzieć o problemie i niepokoju związanym z brakiem porannych wzodow
op/niechcemisiepisackodu: @steppenwolf90: zle mnie zrozumiales xD nie wstydze sie otwarcie rozmawiac z lekarzami. opisalem tylko sposob podejscia lekarki, kiedy jakis czas temu wybralem sie na wizyte do lekarza ogolnego bo mialem kilka jakichs mniejszych rzeczy, ktore mnie troche martwily i nie przechodzily przez dluzszy czas. i jedna z rzeczy jakie chcialem zrobic, to poprosic o takie rutynowe przebadanie, bo do lekarzy nie chodze i bardzo dlugo nie mialem robionych zadnych