Wpis z mikrobloga

@allocer: Jak to z czego? W panice sprowadzają kiepskiego jednak napastnika z Chin, który na dobrą sprawę nie nadaję się nawet na ławkę. Zupełnie randomowy i bezsensowny transfer, szczegółów nie znam, ale jak znam życie to United przejmie całą jego zbyt wysoką pensję z chińskiego klubu.
  • Odpowiedz
@Minieri: No i bzdury gadasz. Wypożyczają go tylko do końca sezonu bez żadnych opcji wykupywania. Większość pensji pokrywają chińczycy. Rashford wypada do końca sezonu i napastnik do rotacji jest potrzebny. Mądry ruch.
United zaczyna mocno zmieniać swoją politykę transferową i finansową. Już nie będzie drugiego Sancheza.
  • Odpowiedz
@allocer: Teraz też wyczytałem że nie będzie nawet przechodził testów medycznych. Transfer z Chin przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jak tak patrzę na jego statystyki to tak średnio sobie w tych Chinach radził, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ligę zna, może nie będzie tragedii, ale moim zdaniem taki piłkarz nawet jako rezerwowy nic United nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Minieri: Przyleci do Anglii w przyszłym tygodniu, bo po tej kolejce jest przerwa zimowa. Testy medyczne na pewno będą, ale nie wiem czy jeszcze w Chinach czy już w Manchesterze. Gość miał całkiem nienajgorszy sezon w Watfordzie kilka lat temu. Zobaczymy. To nie będzie zawodnik na pierwszy skład, ale wejść na połowę czy 60 minut myślę, że ok. W każdym razie wypożyczenie, na którym United kompletnie nic nie traci, a może
  • Odpowiedz
Przyleci do Anglii w przyszłym tygodniu, bo po tej kolejce jest przerwa zimowa. Testy medyczne na pewno będą, ale nie wiem czy jeszcze w Chinach czy już w Manchesterze.


@allocer: Nie będą bo musi być zarejestrowany dzisiaj, czyli biorą go w ciemno. Później mogą go sobie badać ile chcą, ale transfer is done.
  • Odpowiedz
@allocer: Jaki mądry ruch? @Minieri ma rację. To jest mądry ruch tylko w przypadku kiedy było się kretynem przez cały styczeń. Rashford złapał kontuzje dawno temu i mieli mnóstwo czasu na znalezienie zastępstwa.. A wzięli napastnika który w ostatnim sezonie kiedy grał w PL w 18 meczów (~1300 min) strzelił 1 bramkę i było to 3 lata temu. To wygląda jakby byli zajęci tylko Bruno i po jego pierwszym treningu im
  • Odpowiedz
@red-bearded nie było na rynku obecnie innych napastników na pół roku, a co dopiero na transfer. Halaand poszedł do Dortmundu, Dembele chce zostac w Lyonie do końca sezonu. Kretynizmem by było płacenie 40 mln za Joshue Kinga z Bournemouth.
To zwykłe wypozyczenie, na którym nikt nic nie traci, a podniecacie się tym, jak nie wiem co.
  • Odpowiedz
@red-bearded: Nie wyciągniesz ot tak zawodnika z Championship. Szczególnie z zespołów, które walczą o awans.
Igholo ma być do rotacji, a w lecie pewnie przyjdzie czas na normalny transfer napastnika.
  • Odpowiedz