Wpis z mikrobloga

Mirki, zwalniam mieszkanie które wynajmowałam przez ostatnie 8 miesięcy i właściciel poprosił mnie, żebym poszukała kogoś na swoje miejsce.
Jako że jestem osobą miłą i przyjacielską (i mam nadzieję na odzyskanie czynszu za pół miesiąca, bo wyprowadzam się piętnastego, a wypowiedzenie mam miesięczne), zgodziłam się.
Pytanie do Was - jak najlepiej wybrać odpowiednia osobę, która nie będzie robiła problemów?
Z właścicielem miałam świetny kontakt (w sensie - prawie żaden, co bardzo mi pasowało) i nie chciałabym mu sprowadzać na głowę problemów. A mieszkanie jest w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy i niskiej cenie w stosunku do jakości, więc spodziewam się sporego zainteresowania.
Może ktoś miał doświadczenie z wyborem lokatorów?

#wynajem #warszawa #mieszkanie #kiciochpyta
  • 16
@Matrioszkawkieszeni: facet pozwolił mi wybrac sobie meble jakie chcę i odliczył mi ich koszt od czynszu. Jechał kiedyś 2 godziny do mnie, żeby przywieźć zapasowe klucze. Moim zdaniem mogę sobie pozwolic na odrobinę pomocy biorąc pod uwagę że też często był pomocny
@caslin: jak styl ikea i dobra lokalizacja to w tej cenie spodziewaj się najazdu ludzi. Ja sam szukam od miesiąca nowego lokum i dobre mieszkania znikają od razu, kilka razy dzwoniłem już w sprawie oferty i dawno nieaktualna, a wrzucone dzień wcześniej. :<