Wpis z mikrobloga

Dzień rozpoczęty całkiem nieżle. Klient wrócił z awanturą, że mu niby ukradliśmy osłonę pod silnik i katalizator xD Nie chciał odpuścić, zadzwonił nawet na policję xD
Czekam aż przyjadą, trochę się chłop zdziwi jak zobaczy, że każde stanowisko jest ładnie monitorowane i widać jak auto wjeżdża i wyjeżdża. xD

#motoryzacja #samochody #janusze #polska #mechanikasamochodowa
  • 141
@SpalaczBenzyny: Pomieszczeń mi zabrakło, bo z jakiegoś powodu okazuje się, że jak zatrudniam pracowników to muszę mieć łazienkę... Musiałem przez to katalizatornię zlikwidować. :(
Mnie dziwi fakt wkładania tych osłon źle, ale z drugiej strony jak czasem bywam w warsztatach i widzę jak każdy #!$%@? z robotą na czas to wtedy przestaję się dziwić. :D

@atencjon: Osłona mogła odpaść, mogła pęknąć, mógł ktoś ukraść. Katalizator ktoś wyciął, a czy zrobił
@rybak_fischermann: Ja dzisiaj biuruję i w międzyczasie przy swoim robię, a że stoi od miesiąca to mi się nie spieszy xD W zasadzie to ja niewiele czasu spędzam na kręceniu kluczem, zazwyczaj 6-9 rano dopóki nikogo nie ma to sobie coś dłubię i wieczorami/w weekendy jak nie mam co robić w domu to przyjeżdżam sobie coś podłubać. Jak chłopaki są w pracy to staram się w robotę nie ingerować dla zachowania
@powsinogaszszlaja: Pisałem wyżej, osłona już poszła na ryneczku za 5 dyszek. Przyszedł jakiś chłopaczek i mówi, że jego ojcu ostatnio #!$%@? z takiego samochodu i w sumie nigdzie znaleźć nie mogą takiej, a że tato ma urodziny to chciałby mu zrobić prezent bo bardzo jest związany z tym samochodem i cieszy się, że u mnie się taka znalazła jedna.
@kmt187: W jakiej miejscowości masz ten warsztat. Tak pięknie to opisałeś Panie zielonko, że aż swojego Lanosa bym Wam zaprowadził i dał zarobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Oczywiście po uwzględnieniu rabatu na hasło usuń konto)
@kmt187:
Problem w tym że koleś może już do Ciebie nie przyjdzie z powrotem, ale wystawi Ci jednogwiazdkowe opinie na Google i w innych miejscach, a to naprawdę może zrujnować biznes.

Może warto byłoby jednak sprawę wyjaśnić do końca, to znaczy poczekać aż przyjedzie policja i razem z klientem obejrzeć monitoring.

Taka nieproszona rada ode mnie :)
@dendrofag: No czekam aż przyjedzie z tą policją xD Tzn ja się zwinąłem do domu, ale chłopaki mają dzwonić jak coś.
Opiniami z gugla się nie martwię, radzę sobie, a jak wystawi opinię to i moja odpowiedź się tam znajdzie. Może wtedy wpadnie zobaczyć nagrania. :D
@grap32: Mam. I oczywiście, ze nie można tak zakładać. Stąd mówiłem mu, że nie ma problemu, obejrzymy monitoring, zobaczymy co tam się działo. A że się ciągle darł i nie słyszał to już nie mój problem. Może nigdy nie wracać, takich klientów zdecydowanie nie potrzebuję.
@grap32 Nawet nie chodzi o uczciwość a o zwykła pomyłkę, osłonę ktoś może zapomnieć założyć po robocie. Przyjedziesz, powiesz, normalny warsztat przeprosi, założy i git. Ale jak ktoś z morda startuje od razu to tak słabo też, nawet jak druga strona się wcześniej pomyliła.