Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123: Brzmi lepiej, bo wtedy automatycznie pozycjonujesz się na kogoś mądrego, bo znasz trudne słowa. To jest właśnie pan Zięba, debil. Ja sam kilka razy przyszpanowałem pokazując sztuczkę polegającą na wypiciu litra tlenku diwodoru na hejnał
  • Odpowiedz
@saakaszi: tak, potem wkładasz na godzinę do piekarnika i są pyszne i chrupiące. Pamiętaj tylko, żeby polać sokiem z cytryny, bo inaczej pozostaje posmak wody utlenionej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestem_robotem123: Brzmi lepiej, bo wtedy automatycznie pozycjonujesz się na kogoś mądrego, bo znasz trudne słowa. To jest właśnie pan Zięba, debil. Ja sam kilka razy przyszpanowałem pokazując sztuczkę polegającą na wypiciu litra tlenku diwodoru na hejnał

@Fabrizer5420: typowe nie znam się to sie wypowiem
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Woda utleniona Moc*10.
Masz przeważnie 3 poziomy mocy:
Woda utleniona - 3%
Perhydrol - 30%
HTP - paliwo rakietowe -85-98% :DDDDD
Jakby im wmówić, że htp działa lepiej niż woda utleniona to już w ogóle miazga xD
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: To jest stężona woda utleniona robi sieczke z krwi i sie pieni krew w kontakcie z 2% które są w wodzie utlenionej. Pomyśl co jest w 30% perhydrolu, 90kilka % nasa stosowała jako utleniacz do paliwa rakietowego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pesa_elf: @Jestem_robotem123: jezeli perhydrol to to samo co hydrogen peroxide 35% to ja podziękuję - tego gowna używa się do odkażania #!$%@? papieru do soków w kartoniku. Samo zetknięcie ze skórą powoduje #!$%@? szczypanie i pieczenie a do tego "barwi" skórę na bialo. Mozna sie tym gownem poparzyć baaaaardzo mocno, a i slyszalem ze po wylaniu na ubranie powoduje zaplon - chociaz tego nie jestem pewien, mit w fabryce :D
  • Odpowiedz