Wpis z mikrobloga

@mat1989:
Mam to samo, próbowałem przez launcher przeznaczony do starej wersji wraz z naprawianiem, bez skutku.. nie mam pojęcia, co może być przyczyną, na forum Blizzarda póki co jeszcze nic nie znalazłem..
  • Odpowiedz
@jaqbik7: no to lipa, od godziny albo i dwóch próbuje czego się da żeby ruszyło, ale nic się nie zmienia... jakbyś znalazł rozwiązanie to daj znać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mat1989: Wcześniej ściągałem instalator z podstrony z grami klasycznymi, wpisywałem swojego CD Keya i mogłem grać. Teraz nie mogę bo klucze mam na starym koncie do którego nie mam dostępu. Powinni wreszcie zmienić nazwę na samo Activision bo Blizzard się za dobrze kojarzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gaelwyn: co dokladnie masz na mysli? Normalnie zainstalowalem z plyty w3 z dodatkiem, podalem klucz swojej gry i potem zrobilem aktualizacje przez BN
  • Odpowiedz
hmm, to mam usunąć teraz W3 z dysku i jakoś inaczej dodać ten klucz, przez platformę?


@mat1989: wejdz na battle.net, zaloz konto, dodaj tam klucz i wtedy sie loguj. A jak dalej nie zadziala, to sciagnij battle.netowego launchera.
  • Odpowiedz