Wpis z mikrobloga

Na wstępie powiem, że z niszą miałem tyle wspólnego co z Mercedesami. #pdk
Dziś przyjechały próbki od MFK, od razu wleciało BR540 na jedną rękę i BR540 Extrait na drugą oraz Oud Satin Mood do różowego paska na rękę.
Te zapachy to sztosy. I zupełnie co innego niż to co jest dostępne w S i D do wąchania lub to co wąchałem gdzieś indziej.
Czy ja po prostu w dupie byłem, gówno widziałem czy jednak one są inne niż te popularne zapachy?

Czy jak psiknę jutro BR540 Extrait do biura to wszystkich zamęczę? (2-3 psiki)
#perfumy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alver: No, są odrobinę inne. Taki BR540 to generalnie świeżość w perfumiarstwie, z aplikacją ekstraktu bym uważał i poprzestał na jednym strzale - otoczenie potrafi to odczuwać mocniej niż nosiciel ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Alver: Nie no co jak co, Baccarat, czy w ogóle wiekszość wytwórstwa MFK to jednak wyższa klasa rozgrywkowa.
Jeśli wszystko z S i D nazwałbyś ligą niemiecką, to BR540 gra w Lidze Mistrzów gdzieś w jednej grupie z wytworami od Xerjoffa czy Roja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vizori: Ja słyszałem, że są mocne ale sam nie czuję ich jako mocnych.
@kakkerlak: Moja jak dostałe satin mood to wącha i mówi "pachnę jak pączek z różą" xD
@kyperinho: Porównanie piłkarskie do mnie nie trafia ale wiem o co chodzi :D
@Alver: Witamy w klubie miłośników Baccaracika. Kurde jakie to jest dobre dzieło sztuki perfumeryjnej. Nie zamęczysz bo ekstrakt siedzi blisko ciała. Po jednym za uszy i jeden na klatę zaraz pod szyją. Ja wczoraj i dzisiaj tak wystąpiłem i 3 komplementy wleciały oraz "O znowu się tym bakacośtam popsikałeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alver faktycznie MFK jest czymś innym niż mainstream, ale ceny za jego zapachy są zdecydowanie za wysokie, a najbardziej Baccarat, który moim zdaniem powinien kosztować ćwierć tego co za niego rządają. Co do projekcji i trwałości to po aplikacji jednego psiku BR Extrait miałem wrażenie że to słabiak jest, ale osoba która weszła do pokoju stwierdziła że czuć jakbym pół flaszki na siebie wylał także z tym ostrożnie xD.
@duzyalf: poniekąd ma to jakis swój cel, jeśli flakon 200 ml ekstraktu kosztuje ~1700 zł, a starczy pewnie na najbliższe 10-20 lat, to jeśli kosztowałby 400 zł to nawet Janusze by chyba sobie testery za 109 zł odpuscily. To jest jednak jakiś cel niszy, ma być limitowana, niedosfępna, ale jednocześnie odpłacać się za tą niedostępność.
@kyperinho rozumiem co masz na myśli i w sumie się z tym zgodzę, ale mi bardziej chodziło o kompozycję. Wąchając dajmy na to Naxosa od razu czuje, że to zapach z wyższej półki i dla mnie zupełnie wart swojej ceny czego o Baccarat nie mogę powiedzieć (pomijając parametry - ale to w końcu ekstrakt), natomiast Oud pod tym względem jest dużo lepszy.