Wpis z mikrobloga

@Wracam_do_zywych: Przepraszam, ale zapraszam do mniej na kanał, na instagram i facebook. Może się przekonasz, że ptaszniki to piękne, mało niebezpieczne zwierzęta, które w tym momencie zawładnęły całym moim życiem.
  • Odpowiedz
@Wracam_do_zywych: Sam poniekąd bałem się pająków ale mnie fascynowały i postanowiłem kupić jednego, z jednego zrobiła się setka. Dzisiaj każdemu mówię, że to kwestia obycia się z nimi. Dziś podchodzę do pająków jak do gryzoni.
  • Odpowiedz
@Wisimita: Dobre ( )


Nie boje się pająków tak już serio mówiąc,ale raczej bałbym się ze mnie #!$%@? :/ Ptasznika miałem kiedyś za guwniaka na dłoni i pamietam tylko,ze fajnie gilgotał
  • Odpowiedz
@Rain_: Właśnie o to chodzi mordeczko, że trzeba się z nimi obyć. Jest trochę gatunków które niechętnie gryzą i są one polecane dla początkujący. Poczytaj sobie o Brachypelma.
  • Odpowiedz
@Rain_: Jesli jesteś alegrikiem to słabo, bo brachypelma wyczesują włoski parząc z odwłoku, to ich sposób na obronę. W takim razie dobrym rozwiązaniem była by no Caribena versicolor, bardzo spokojny pająka, nie wyczesuje się, bardzo niechętnie gryzie, taki chomik z 8 nogami XD. Ewentualnie coś z rodzaju Avicularia. Fajne, kolorowe, nadrzewne pająki. Wszytkie te pająki o których pisze mają jad porównywalny do jadu osy, ale tak jak wyżej bardzo rzadko gryzą.
  • Odpowiedz