Wpis z mikrobloga

jprdl, fake mma już dawno przekroczyło granice wszelkiej żenady, nie wierzę że ktoś to może nadal nieironicznie oglądać. totalnie ustawione konflikty, tak że trzeba być upośledzonym gimbusem żeby się nie domyślić (w końcu nic dziwnego, bo do takich odbiorców wojtek gała kieruje swój kabaret). zamiast brać jakichś porządnych zadymiarzy pokroju ozdoby to biorą jakichś #!$%@? idoli normików jak np. ta patusiara która zasłyneła zrobieniem loda murzyńskiemu raperowi, a teraz ma pokaźne grono #!$%@? fanów. jeśli ktoś wierzy, że lordoza który obsrał się przed byle sebkiem w subwayu i który na kuracyje musiał iść z kolegami sam wyskoczył i zaczął napinać do wojtasa #!$%@? który jest od niego półtorej raza większy, to mam dla niego naprawdę złą wiadomość... to napinanie rafonixa wyglądało tak przekomicznie udawanie, że trzeba być serio absolwentem szkoły specjalnej żeby łyknąć to przedstawienie. BTW nawet kinga na swoim streamie potwierdziła, że to ustawka. przykro mi że niszczę wam iluzje jaką próbowali wam sprzedać "potężni włodarze". ten cyrk powinnien skończyć się na drugiej odsłonie, potem było już tylko gorzej...
#famemma #danielmagical #patostreamy
  • 20
@DeDu92: tak wiem, ale jest to kasa wbijana na oszustwie i łatwowiernych gimbusach. mam tylko nadzieje, że każdy porządny mirek który będzie chciał obejrzeć ten cyrk obejrzy sobie prawilnego restrima i nie da zarobić tym naciągaczom
@Mystoo: Oszustwo? Nie, zasady są jasne, z tym, że obraz koloryzowany. Łatwowierność jak najbardziej, ale tak działa teraz 90% internetu, na żerowaniu na naiwności. Swoje tak czy siak zarobią, potwierdzają to kwoty proponowane potencjalnym nowym zawodnikom.
@DeDu92: no nwm czy zasady są takie jasne, werdyktami też się manipuluje co idealnie potwierdza chociażby walka polaka z kasjuszem. ściema szyta grubymi nićmi, po tym jak łasych na kasę jest tych dwóch jestem w stanie uwierzyć, że oszustwo z kasą na wanesse przez boxdela było prawdą.

potwierdzają to kwoty proponowane potencjalnym nowym zawodnikom.


jakie kwoty? jakieś źródło?
@Mystoo: Który niby wkoncu zmienili. Jak to się mówi: nieważne co ludzie mówią, ważne żeby mówili. Są łasi i szukają czego się da. Chodzą jakieś plotki o 1kk dla Peji, ale to chyba plotka, a kwoty rzędu 100k to już raczej normalne stawki tam.
@DeDu92: co z tego, że zmienili skoro i tak zyskali tylko ci co obstawiali na polaka xD tu nie chodziło o wygraną w sensie "honor i duma" tylko właśnie o kasę którą na bukmacherce obstawili pewni wpływowi ludzie na polaka, szwindel i tyle, zyskali to co chcieli a to, że potem oddali zwycięstwo kasjuszowi to była tylko formalność za którą nic nie stracili i nie miała ona wpływu na wyniki obstawień
@Mystoo: Nie wiem ile można oglądać ludzi typu lordoza, ani nie ma żadnego poziomu sportowego, ani nie jest śmieszny, ani nie jest już patusem. No ale cóż, powie na lajwie na fejsbuku "szybciej z tą lodziarą" i Maciek z 6a opluje cały monitor top chipsami ze śmiechu i wpłaci 20zł Golasowi, żeby obejrzeć swojego idola xd
@Mystoo: No to jak ci się nie podoba to nie pisz o tym i nie nie oglądaj. Bo jak na razie oglądasz i płaczesz jak #!$%@?. To tak jakbyś dawał sobie wsadzać kutanga w dupsko a potem płakał w necie że tego nie lubisz. Po drugie takie hejterki jak ty dają im tylko rozgłosu i więcej hajsu.
@NinjaAssassin: #!$%@? fikoła z balkonu prosto na swoją głupią morde, debilu, proszę ja ciebie bardzo xDDD Skoro nie podoba ci się że Hitler mordował żydów to było nie oglądać, a nie płakać jak #!$%@?= twoje, #!$%@? myślenie. Jak widzę przekręty i oszustwa to mam prawo zwrócić na to uwagę i to skrytytkować i nie muszę obok tego przechodzić obojętnie tak jakby twoja #!$%@? osoba tego chciała. Poza tym glonie nigdzie nie
@NinjaAssassin: Gdyby każdy miał takie myślenie biernej ofiary z Aspergerem jak ty, to świat byłby pełen oszustów i naciągaczy, bo w końcu "hurr durr, jak ci się nie podoba to nie oglądaj/kupuj i #!$%@?" xD
@Mystoo: niezłe "oszustwo" #!$%@? xD ty od wczoraj masz internet, że dziwi Cię, że coś takiego jak podkoloryzowanie większości treści to już norma? Typie jakby Fame MMA polegało na prawdziwych konfliktach to by #!$%@? ciężko było kartę walk w ogóle ustawić bo duza część większych YTberów by mimo wszystko się nie zgodziła na takie rozwiązanie, a udział brałyby same No Name i nikt by tego nie ogladal xD Ja tam się
@Vooorio: jprdl, tak ciężkie jest do zrozumienia to co napisałem? xDDD większość osób oglądających fake mma to dzieci i oni myślą, że to wszystko jest na serio, a wwe każdy wie, że jest udawane, nawet nie porównuj tych dwóch rzeczy. poza tym na wykopie też jest sporo osób piszących tak jakby myślała, że te konflikty są na poważnie. warto uświadamiać ludzi, że to jest ściema serwowana przygłupim normikom. ty po prostu
@Mystoo: nawet jeśli myślą, że jest to na serio to co z tego? xD jaki w tym Twój zasrany interes? jest identycznie jak z youtubem polskim czy zagranicznym, gdzie dzieci i nie tylko wierzą w te wszystkie pranki, historie i cały content. Youtuberzy też są w takim razie oszustami? hurr durr "przeceny" w black friday z 150zł na 170zł ze skreślonym 200zł też są oszustwem no i co zrobisz? barany są
@Vooorio: po prostu ja chce takiego fame mma jakie było kiedyś, nie podoba mi się w jaką stronę zmierza obecne fame mma i jak sam zresztą zauważyłeś- mam prawo to skrytykować I TO WŁAŚNIE ROBIĘ. Krytykuje podając przy tym argumenty.

tam samo mam prawo nie szanować producentów i klaunów którzy biorą w tym udział, którzy na swoich kanałach na yt udają uczciwych i godnych zaufania ludzi którym dzieci wysyłają pieniądze z
@Mystoo: No dobra, ale w sumie to tak ogółem patrząc, zarówno producent chipsów jak i władze fame mają prawo zrobić ze swoim produktem co tylko zechcą. Mogą zmienić skład, mogą pozostac przy tym co jest, a mogą całkowicie wycofać swój produkt. Logiczne jest to, że pójdą w to czego ludzie chcą, to na co łatwo złapać małolatów (najprostsza i największa grupa docelowa) albo po prostu to co im się najbardziej opłaca.
@Vooorio: no oczywiście, że mają takie prawo. jestem kapitalistą i jak najbardziej takie prawo popieram, ale to działa w obie strony. przedsiębiorca ma prawo robić ze swoimi udziałami co chce, tak samo konsumenci mają prawo to krytykować, nagłaśniać i rezygnować z usług. kiedy przedsiębiorca posuwa się do nieczystych zagrać haczących o matactwo, oszustwo i przekręt i jeszcze będzie tego używał w celu wyłudzenia pieniędzy(nieważne czy od dzieci czy dorosłych), to niech