Wpis z mikrobloga

Irytujące jest to, że kobiety, które prowadzą jakiejś tam życie seksualne krytykują chłopaków, którzy korzystają z usług prostytutek. To jest ekstremalny poziom hipokryzji.

Ok. Rozkładajcie nogi przed top 10 % mężczyzn, ale na litość boską – nie krytykujcie prostytutki i ich klientów. Często to są chłopaki z mojego tagu. Lepiej, żeby jednostka z kiepskim materiałem genetycznym zaspokoiła swoje potrzeby u takiej Pani niż zasadzała się na jakąś dziewczynę w celu wyładowania frustracji seksualnej poprzez gwałt.

Proponuję czarną tabletkę do połknięcia.
Wieczna pogarda dla prętów typu spermiarz i białorycerz. Biada wam!

Wołam zespół specjalistów ds. blackpill-a i divingu: @TestoDepot, @programista1992, @Blackpill_RAW
#przegryw #stulejacontent #blackpill #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #depresja #seks #spermochlip
  • 26
@Incel_: Dziękuję, czuję się zaszczycony ()
100% racji, kobiety mają związek i seks na pstryknięcie palcami, więc projektują to samo na facetów. Myślą, ze my mamy tak samo łatwo. Kobiety nienawidzą prostytutek ponieważ:

1. Kazdy "Szwagier" więcej to o jeden betaorbiter mniej. Nie bedzie naprawy komputera/samochodu/umilania czasu/postawienia kolacji/podbicia atencji.
2. Wybija to im z rąk ich najpotężniejszą broń - szlaban na seks. Gdybym miał
@Incel_: Również dziękuję za wywołanie do tablicy :) Generalnie @programista1992 chyba wyczerpał temat, dostatecznie widzę... Od siebie mogę dodać, że wbrew pozorom, niektórym kobietom to nie przeszkadza. Istnieją kobiety które doskonale zdają sobie sprawę z pozycji mężczyzn (szczególnie tych z niskim SMV) na dzisiejszym rynku matrymonialnym. Niestety takich kobiet jest bardzo mało, ale spotkałem się :D
@programista1992: Cieszę się, że są takie osoby jak Wy z których śmiało można brać przykład. Precz z dyktaturą kobiet i na wszelkie sposoby musimy promować blackpill. Ostatnio rozmawiałem z facetem na temat przegrywu i na koniec nazwał mnie mizoginem, bo stwierdziłem fakt, że 80 procent kobiet jest penetrowana przez 20 procent mężczyzn i że kobiety patrzą na wygląd. Ponoć to jest psycholog po studiach. Śmiechu warte!
@Incel_: Kobiety nie przyznają się, ze lecą na wygląd bo
1. Było by znacznie mniej beciakow - wiedzących ze szans na seks i zwiazek nie mają, to by odpuścili, wiec atencja by spadła.
2. Po wyszaleniu się seksualnie z Chadami (od 15 do 28 roku zycia) gdy beda juz stare i brzydkie to wtedy zaliczą miękkie lądowanie w ramionach dobrze zarabiającego beciaka, wierzącego, ze swoim charakterem i zaradnością (eufemizm na pieniądze)
@Incel_: Ponadto pozwolę sobie przekopiować komentarz o sytuacji na rynku matrymonialnym oraz oplacalnosci malzenstwa, ktory napisalem pod innym postem Mireczka @Blackpill_RAW

Tak, to prawda, ze obyczaje się BARDZO poluzowały w przeciągu ostatnich lat, dodając do tego social media (instagram, tinder) gdzie kobieta ponizej przecietnej (3 - 4/10) ma ogrom atencji i propozycji seksu i związków a facet 7/10 ma propozycje tylko od grubych i zaniedbanych/samotnych matek.

Wina beta-samców którzy nie mają
@Incel_: Ponadto:
- ONS z Chadem/Mokebe/Enrique? "Odwal się od niej stulejarzu, ona ma prawo decydować o swoim ciele. Pewnie jeszcze dziewicy byś chciał przegrywie."
- Brzydki facet idzie do prostytutki? "Hurr przegrywie nie potrafisz poderwać kobiety, a żebyś HIV-a złapał i umarł w męczarniach, a tak w ogole to one na pewno są ofiarami handlu ludźmi incelu durr" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w obu przypadkach chodzi