Wpis z mikrobloga

  • 0
Hej.
Jakie okulary do pływania polecacie? Nie wiem jaka jest rozsądna kwota, więc powiedzmy, że do 100zl.
Do tej pory pływałem bez, ale wydłużam treningi i czuję, że pasuje coś zakładać.

#plywanie
  • 15
  • Odpowiedz
@klark: podziwiam że dawałeś radę pływać bez :D

Dla mnie najlepsze zawsze były typowe szwedki, trzeba się do nich przyzwyczaić, bo na początku naprawdę bolą oczy i nos, ale później już są super ;)
A jeśli szwedki nie dla Ciebie, to polecam Arena Tracks :) bardzo wygodne i ładnie się trzymają
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: a to niestety w tym nie pomogę, bo nie ma uniwersalnej metody na to :/ pozostaje jedynie tylko próbować ściskać/luzować gumkę lub sznureczek noska póki się nie uda :( albo faktycznie postawić na coś innego. Wiem, że są jeszcze takie szwedki z "gumkami", są średnio sztywne, więc może takie?
  • Odpowiedz
@Swimmy: oczywiście że coś się znajdzie

Jeśli szukacie okularów to polecam zajrzeć właśnie na tyrpolska.pl - z kodem "HUBOWS15" macie 15% zniżki!

Przykładowe okulary treningowe, które mogę polecić to właśnie te:
https://www.tyrpolska.pl/treningowe/270-velocity-mirrored
Lub w opcji bez lustrzanych szkiełek:
https://www.tyrpolska.pl/treningowe/269-Velocity

Będą pasować, gumki można dopasować dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie komfort. Do tego szerokie pole widzenia, pomaga w rozglądaniu się podczas pływania, co np mi się często przydaje. Kolejna sprawa to
  • Odpowiedz
@hubi900: za późno, już kupiłem Nest Pro bez kuponu (chyba i tak by przy przecenionych nie działał). Ale widzę, że one są podobne do tych Velocity, jak dla mnie podwójna gumka robi dobrą robotę.
BTW: jeśli używasz "jakiegoś" sprayu od parowania, to polecam ten wcześniej przeze mnie linkowany. Jest totalnie bezkonkurencyjny.
  • Odpowiedz
@hubi900
Hej, kupiłem szwedki, będzie to moja pierwsza styczność z tym typem okularków, do tej pory miałem jakieś zwykłe kupione na jakimś stoisku w aquaparku(byle woda do oczu nie leciała) jakieś porady co do ich ustawienia, zakładania?
Dzięki za linka i kod rabatowy ;)
  • Odpowiedz
@Szcze_pan: nie ma za co, do usług ʕʔ

A co do ustawienia, jeśli nosek gumowy, który jest fabrycznie Ci pasuje, wystarczy wtedy dopasować go pod rozstaw oczu. Przyloz okularki i sprawdź, czy nosek jest ok, w razie potrzeby albo pociągnij lekko, aby zwęzić, albo poluznij trochę gumy. Nosek gumowy ma to do siebie, że jest trochę rozciągliwy.
Drugi nosek, który jest w opakowaniu to nosek-sznurek, który trzeba
  • Odpowiedz