Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Już 26 lutego do księgarni trafi wznowienie "Słów Światłości" Brandona Sandersona. Jeszcze nie podano ilości stron ale okładka wskazuje na zmieszczenie całej zawartości w jednej książce. Jest to drugi tom, z zaplanowanych dziesięciu, cyklu Archiwum Burzowego Światła. To wydanie ma dla mnie szczególną wartość, ponieważ po raz pierwszy jest w twardej oprawie oraz pasującej szacie graficznej do innych książek z uniwersum Cosmere. Wznowienie "Dawcy przysięgi" prawdopodobnie nie zmieści się w jednej książce i zostanie wydane przed wydaniem czwartego tomu.
Czwarty, jeszcze niezatytuowany, ma amerykańską premierę 17 listopada 2020r. O polskiej premierze nadal nic nie wiadomo poza tym, że ma zostać wydany już w dwóch wersjach, miękkiej i twardej oprawie.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #drogakrolow #cosmere #brandonsanderson #sanderson #archiwumburzowegoswiatla
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Już 26 lutego do księgarni trafi wzn...

źródło: comment_jPES8mxBL56X4G734GkBgraYm4MOjkMR.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Oppaimancer: Dawca przysięgi był za gruby by wydać go w jednej książce. Książki można dostać w sklepie MAGa dużo taniej od Empiku i od dnia premiery.

To nie kraj jest winien Twojej niewiedzy.

@hoszin: Koniecznie musisz, bardzo dobre książki
  • Odpowiedz
@Oppaimancer: Za granicą w języku polskim? Po raz kolejny wykazujesz się niewiedzą. Język polski ma więcej słów i zwrotów niż angielski czy hiszpański. Dlatego mniejsza ilość stron.

Mówisz książka a teraz ebook, wprowadzasz w błąd.
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Ja nie dawno kupiłem Drogę Królów w twardej oprawie na Livro.pl. Obdcnie ją czytam a zainteresowałem się tą książką na lubimyczytac. Jeśli mnie wciągnie jak np PLIO to sięgnę po następny tom a juz ten kupie z powyższą okładką. W sumie dobrze że nie kupiłem w tej cienkiej oprawie.
  • Odpowiedz
@AlienPL: W tej twardej oprawie (Nie wiem czy tylko u mnie) zaczynsja się pojawiać po otwieraniu już kilka razy książki takie zmarszczrnia pęknięcia co dość w inny twardych oprawach sie nie pojawia aż tak widocznie. Papier jest cienki ale mam nadzieje że nieczym książkę skończę czytac sie nie rozwali.
  • Odpowiedz