Wpis z mikrobloga

  • 867
Umarł papież Jan Paweł II
Wykopki: hahahaha ale beka, jest rok 2020 a 21:37 xddddddddddd nadal śmieszy, hahahaha bekazkatoli

Umarł mokebe co rzucał kulką do pierścienia, bo mu się zachciało polatac wiertolotem
Wykopki: jak można go obrażać, zrobił tyle dla sportu i dla ludzi, nie wiedziałem że tu tyle psycholi i idiotow smieszkujacych ze śmierci, wspaniały człowiek, a moja czarnolista puchnie

#takiobrazwasz #bekazpodludzi #heheszki
  • 48
  • Odpowiedz
Umarł mokebe co rzucał kulką do pierścienia, bo mu się zachciało polatac wiertolotem


@K4rpik:

Wykopki: hahahaha ale beka xddddddddddd nadal śmieszy, hahahaha beka

Chyba nie widziałeś dziś mirko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 489
@koroluk: ja pamiętam że jak byłem w gimnazjum to mówiłem że nie obchodzi mnie ze papież umarł, skończyłem u dyrektorki xD
Wtedy jeszcze nie wiedziałem że wyprzedziłem moje czasy będąc szkalownikiem papieża
  • Odpowiedz
@K4rpik: Nie rozumiesz jednej zasadniczej rzeczy: nie ma takiej tragedii, która by nie była śmieszna, pod warunkiem, że wystarczająco dużo czasu upłynęło. To pierwsza zasada czarnego humoru.
  • Odpowiedz
@K4rpik: Mokebe chociaż nie krył pedofilów i nie przyczynił się się do rozprzestrzenienia hiv w Afryce, a co najważniejsze, czy Jan Paweł II rzucił kiedyś 81 pkt w jednym meczu? No #!$%@?, nie sądzę.
  • Odpowiedz
@Dottore: U nas dyskotekę odwalili i ja to skomentowałem że chyba ktoś jaja sobie robi Wychowawczyni dostała strasznego bólu tyłka. Sama siebie nazywała wierzącą ale nie praktykującą, ale że papież umarł to zaraz wielka katoliczka XD
  • Odpowiedz
@koroluk: dokładnie, poza tym:
- żarty z papieża wynikły z tego że w ciągu kilku lat od jego śmierci, cytując moją ulubioną gazetę, zrobiło się od #!$%@? monumentów, rond, ulic, alei, bulwarów, mostów, kładek, szpitali, przychodni, żłobków, przedszkoli, szkół, ośrodków, parków, placów, szlaków górskich, wodnych oraz lądowych im. Jana Pawła II. Chyba logiczne że to się nie mogło skończyć inaczej jak na wyśmianiu całej tej imprezy
- żarty ze smoleńska wynikają
  • Odpowiedz
@K4rpik: przeciez w bece z papieza chodzilo o to ze mielili ten temat w mediach latami. Zaczeli stawiać do przesady w kazdym miescie pomniki. I dopiero wtedy zaczela sie beka, malo kto sie smial tak po prostu od razu po smierci papieza.
  • Odpowiedz