Wpis z mikrobloga

@moriaxowy: miałem GW 46mm i gdy łączyłem go z telefonem samsunga bateria trzymała 4-5 dni i nie było żadnych problemów. Zmieniłem telefon na iPhone i czas pracy baterii góra 3 dni (częściej jednak po prostu 2 dni), same plakiacje do obsługi zegarka działają na iOS po prostu sporo gorzej, nie wszystkie ustawienia (np. wyłączanie powiadomień per aplikacja) działają z poziomu aplikacji iOS i trzeba dłubać w zegarku.

Obsługa tym ruchomym pierścieniem
@niexus: zapomniałem dodać, że apple watch ma fajną funkcję, nie puszę się zastanawiać, gdzie mam telefon - klik na zegarku i tefelon hałasuje i mryga ledem przez sekundę

nawet nie spodziewałem się, że będę tak często z tego korzystać
@moriaxowy: nie ma chyba takiej wbudowanej funkcji. Ale widziałem, że są jakieś aplikacje, które to umożliwiają. Galaxy Watch ma to chyba w standardzie, ale nie jestem pewien, bo trochę czasu już minęło odkąd nie mam GW.
Uzywam GW już 2 tygodnie i w tym czasie tylko 2 razy miałem problem z powiadomieniami (musiałem zrestartować zegarek, co trwa chwilę). Największym mankamentem jest brak płatności, bo w zegarku jest google pay, więc apple pay nie zabangla. Bateria trzyma 2-3 dni, co jest akceptowalne.

Podsumowując jestem zadowolony z zakupu, funkcje są super, choć brakuje mi apki spotify na GW.

Jak ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i znajdzie ten wpis -