Wpis z mikrobloga

Wczoraj trochę się kręciłem w okolicach Hubskiej więc postanowiłem zobaczyć cóż tak WPK Gładczak mistrz knyszy xD poleca.
Gruba Focca na Hubskiej:
- nie ma gdzie zaparkować
- tylko na wynos bo w środku nie ma miejsca(w sensie żadnego, nie że było zajęte)
- czas oczekiwania 40min i sam sobie pilnuj bo takie bzyczki znane z pasibusów i innych lokali to obca technologia
- drogo jak #!$%@? (picka za 80zł mmm mmm WPK poleca xD)

a teraz sama picka, nr 3 - pepe, wybaczcie brak fachowego języka, nie jestem blogerem kulinarnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciasto: 2/10. Suche to to, chlebowe, foccacia w środku raczej jest "treściwa" a tutaj jakby się z samych brzegów składało. No i wysycha jakieś 3x szybciej niż normalna pizza, więc albo jesz od razu całość albo w godzinę masz ostry kamień.

brzegi: no kur... tym to można ciąć karton. Całe podniebienie pociachane.

JAKOŚCIOW_E składniki:
sos ok, choć miejscami za grubo
ser ok, ale żebym zauważył różnicę pomiędzy tym a mozzarella z biedronki - nope ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podwójne pepperoni - jak to było podwójne to nie chcę wiedzieć jakie jest pojedyncze, no i znowu, dobre ale niczego nie urywa

Podsumowując: 47cbl za picke którą się najadłem, owszem, ale przy okazji sobie pociąłem jape i większości nie dało się zjeść bez "czostkowego" bo była tak sucha. Jakościowe składniki prezentowały jakość biedronkową bo nie czuć różnicy.

No to tego, nigdy więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #pizza #jedzenie71
shinX - Wczoraj trochę się kręciłem w okolicach Hubskiej więc postanowiłem zobaczyć c...

źródło: comment_kNR4mh8u98bTz1fPP1DA5oTci2FAoSCg.jpg

Pobierz
  • 34
@shinX: pizzeria ta powstała w wyniku współpracy Manii smaku i Odrapany.
To że się kumplują z grubym to fakt.

Sam się skusiłem raz na margeritę z focci i była całkiem smaczna, choć ten ser taki biedronkowy.
Pizza raczej dla koneserów specyficznych ciast