Wpis z mikrobloga

Rekrutacja jednostek jest strasznie wolna, czy mi się wydaje? W #hoi3 było chyba szybciej?
Czekam oczywiście do pełnego wyszkolenia, ale chyba będę wystawiał wcześniej, bo z taką prędkością do 1939 nie uzbieram armii. Gram Niemcami, zapotrzebowanie na produkty mam mniejsze niż produkcję.
#hoi4
  • 13
@Reiter chodzi o taka sztuczkę, gdzie tworzysz jednostke ktora szybciutko sie robi i ma male wymagania i jak ja wystawisz to zmieniasz szablon na jednostkę właściwą i na bieżąco zaopatrzenie bedzie do niej szło. Wiec bedziesz miał jednostki co prawda slabo wyposażone, ale będą
@myzael: Źle to ująłem. Chodziło mi o technologię, produkcję, tworzenie armii. W IV sterowanie armią jest faktycznie o wiele łatwiejsze, ale nieczytelna jest ta produkcja, gdzie trzeba pilnować karabinów itp.

Zadziwię Cię, ale w III sterowałem zawsze ręcznie armią xD To była rzeźnia.
@Reiter nic niw trzeba pilnowac ani przestawiac produkcji. Jak juz wrzucisz np 10 fabryk do produkcji broni to pozniej juz nie zabieraj z tego fabryk tylko dokladaj kolejne. Musisz ogarnac proporcje ile fabryk wrzucic w danym momencie