Wpis z mikrobloga

na przyszłe #lato strzelę sobie w domu #klimatyzator - po warunkiem, że mi w bloku #spoldzielnia pozwoli... Obczaiłem sobie już modele na allegro i chcę taki, którym można sterować z #android przez #internet na pół godziny przed przybyciem do domu można sobie kliknąć co i jak i domek ci się chłodzi. Poza tym w takie dni, jak dziś zostawiłbym klimę włączoną dla #krolikminiaturka, bo zmeczon jest po całym dniu upału, aż szkoda. mniej więcej taki miałby być http://allegro.pl/klimatyzator-samsung-seria-y-3-5kw-wifi-gwar-5lat-i3414921670.html troszku kosztuje, ale zimą powinno być taniej #oswiadczenie
pogop - na przyszłe #lato strzelę sobie w domu #klimatyzator - po warunkiem, że mi w ...

źródło: comment_fGFe7YXlZtjpzxeRVZQZne09VgiAf2J0.jpg

Pobierz
  • 5
@koob: myślę, że zadowoliłbym się nawet 480 fps ;) Dla mnie jednak największa zaleta, to sterowanie z telefonu. przydałaby sie jeszcze funkcja zamrażania złodzieja ;)
@pogop: Nie będzie dużo taniej, licz jeszcze zamontowanie tego, jeśli uzyskasz zgodę. U mnie jest to niemożliwe niestety, stoi przenośny tylko. Ogólnie dolicz do tego sobie montaż ile by Cię kosztował, pewnie z 1.5k do 2.5k zależy od mieszkania