Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co to jest za #!$%@? moda zaręczyn w młodym wieku? XD

-brak stabilnej pracy
-brak ukończonych studiów
-rozrzutność pieniędzy
-mieszkanie osobno

cyk zaręczyny. A jeszcze lepiej, jak taka parka mieszka kilka miesięcy razem i dzieciaka planuje XD I wtedy "cooo? no to ile wy macie lat, 22-23, to już czas się chyba zaręczyć". "no tak ale to już ten wiek co dzieci no to powinniście mieć". Dlaczego ludzie są tacy upośledzeni?

Może lepiej tak skończyć te studia (dla niestudiujących: dokształcić się w jakiś sposób pod kątem przyszłej pracy), mieć jakieś plany, mieć lepszą pracę, zaoszczędzić trochę sianka, pomieszkać razem kilka lat i mieć pewność, że to jest to.

NIE. Jebs zaręczyny po 2 latach związku, kilka miesięcy mieszkania i pyk bękarcik, a potem standardowo - posypało się i co teraz? XD

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #studbaza #pracbaza #heheszki #takaprawda
  • 101
  • Odpowiedz
@Wilczek03: MODA? człowieku, to 100 lat tradycji, kiedyś panna 25 lat nazywana była starą, teraz mamy powalone czasy. Normalny zegar biologiczny, każe Ci wchodzić w związek do 20 roku życia, aby najpóźniej w wieku 25 lat mieć dzieci. Dzięki działaniom nie wiem kogo, w UE ten model odszedł, ale dalej funkcjonuje w krajach słabiej rozwiniętych.
  • Odpowiedz
@agataen: używanie słowa "ogarnięty" jest trochę wartościujące, gdzieś tam w tle jest podszyte to nutką wyższości waszego stylu życia i osiągnięć nad innymi zupełnie jakby OP był gorszy (zakładając, że nie ma dziewczyny i ma te 22-23 lata). Najlepiej nie przejmować się gadaniem innych i niech każdy żyje sobie po swojemu. Nie ma jednej kanonicznej drogi życia, którą należy obrać
  • Odpowiedz
@Wilczek03 mnie to #!$%@?, jestem z niebieskim 3 lata, ja 21 lvl on 22 i ciągle pytania a kiedy zareczyny? Pozniej po zaręczynach byłoby pewnie kiedy ślub? Kiedy dzieci? Kiedy drugie dziecko?
  • Odpowiedz
@Cockatrice: No, tak.

Siedzenie w chacie, pierdzenie w kanape i oglądanie telewizji - to jest ideał życia większości młodych Polaków.

Ja bym chciał coś osiągnąć, znaleźć fajną pracę, trochę odłożyć i wtedy zrobić dzieciaka, któremu poświęcę czas i pieniądze - na edukację, na rozwijanie pasji i tak dalej
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: oczywiście, ze nie ma. Jednak to sam OP mówi o pracy, mieszkaniu, pieniądzach przy okazji wyśmiewając decyzje młodych ludzi. Niektórzy w tym wieku ogarnęli się już na tyle, że to wszystko mają - tyle.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Potem takie niewypały wchodzą na wypok i płaczą

ŁOLABOGA MNIESZKANIA TAKIE DROGIE CAŁY CZAS ŻYJEMY NA WYNAJMIE W KAWALERCE 22M2 ZA 2500 A TU GUWNIAK SIĘ URODZIŁ (wziął i urodził xD) ŁOLABOGA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ HURR DURR TYLKO CI ŹLI NAJEMCY WSZYSKO BIORO

Bo on robi w gównorobocie za 2500 na rękę bo rzucił studia a ona z zalaną formą musiała przestać być manikiurzystką czy kasjerką w biedrze.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: znam udane malzenstwa, ktore szybko sie zareczyly (nie dwa lata nawet) i szybko wziely slub.
Teraz swit wytworzyl dziwna mode, ze bierzesz slub jak znajdziesz odpowiednio dobra partie, przeknasz sie po 10 latach zwiazku i 8 latach mieszkania razem xD
Gdzie sie podzialy czasy w ktorych ludzie dochodzili do sukcesow razem i po prostu zyli, uczyli sie akceptowac swoje wady i pielegnowac dobre cechy?
Dla mnie to cos strasznego, ze
  • Odpowiedz
może mi ktoś wyjaśni co to za #!$%@? moda, żeby mówić innym jak mają żyć. Chcą to niech się hajtaja


@Kowixx: jestem taka dorosła! nie będziesz mi mówić jak mam żyć. A potem: "mamo wyślij mi pieniądze. Nie przypuszczałam, że Bartek może po roku mnie opuścić a ja nie mam gdzie mieszkać".
  • Odpowiedz
@Wilczek03 mam 19 lat i jjuż znam 3 pary które się zaręczyly na przestrzeni 6 miesięcy ostatnich oczywiście żadna z nich nawet matury nie.ma i nie będzie miało
  • Odpowiedz
może mi ktoś wyjaśni co to za #!$%@? moda, żeby mówić innym jak mają żyć. Chcą to niech się hajtaja


@Kowixx: a co jeśli mówienie innym jak majążyć to jest czyjś sposób na życie?
  • Odpowiedz
może mi ktoś wyjaśni co to za #!$%@? moda, żeby mówić innym jak mają żyć. Chcą to niech się hajtaja


@Kowixx: a co jeśli mówienie innym jak majążyć to jest czyjś sposób na życie?
  • Odpowiedz