Wpis z mikrobloga

3229210 - 3000 = 3226210

Dziś z kolei młodszy syn miał odrabianie basenu w postaci dwóch lekcji z rzędu. Tym razem jednak lekko za późno dotarłem - młody zdążył na styk, a ja musiałem ogarnąć ciuchy, szafki i wszedłem do wody 10 minut po czasie.
Na początku pływałem ja i dwaj spokojnie pływający żabką goście - bez problemu się wstrzeliwywałem między nich i pierwsze 500m poszło idealnie zgodnie z planem - 12 minut i kilka sekund. Potem już zrobiło się ciaśniej, doszedł lepszy pływak który napierdzielał non stop kraula i parę razy musiałem się zatrzymać przy nawrotce, żeby go nie blokować.

Gdy młody skończył pierwszą lekcję to przyszedł pozagadywać, więc sobie z tego wyszło parę minut przerwy, przy okazji poprawiłem okularki. Potem już miał rozgrzewkę, więc wróciłem do pływania. Im dłużej tym słabiej, ale jakoś ciągnąłem - i przy 105. basenie dostałem takiego skurczu łydki, że musiałem zapauzować na dobrych parę minut... Tymczasem czas nieubłaganie płynął, więc w końcu ruszyłem i dociągnąłem akurat do tych 120 basenów idealnie na czas. Wyszło samego pływania 1h18m.

Miłego!

#plywajzwykopem #plywanie #ruszkrakow
  • 9
@stateknaniebie: w sumie to bardziej z myślą o sobie robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo nie lubię tej niepewności przy dopływaniu do krawędzi, gdy ktoś szybszy płynie tuż za mną. Dopłynie i zostanie? Popłynie moim śladem, a gdy zawrócę będzie wracał lewą i starał się wyprzedzić? A jeśli ja dopłynę do środka by zawrócić, a on przyspieszy i się zderzymy w momencie mojego zawracania? ( ͡°
@enron: jak masz ogarniającego szybkiego, to zazwyczaj nie powinieneś się mieć co nim przejmować, większość tych bardziej pływaków pro zazwyczaj dostosowuje się do warunków na pływalni, bo to samo musimy robić w naszej grupie treningowej, miałem tylko jedna sytuację że komuś tak wpłynąłem w plecy, a bardziej w tylek, jakiejś dziewczynie bo się zamyśliłem na rozgrzewce na zawodach, gdzie tam akurat jest rzeźnia xD
tak wpłynąłem w plecy, a bardziej w tylek, jakiejś dziewczynie bo się zamyśliłem na rozgrzewce na zawodach, gdzie tam akurat jest rzeźnia xD


@hubi900: ta, zamyśliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)