Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj chlopak bardzo chce zebysmy sprobowali analu i nalega na to wiec sprobowalam rady ktora zawsze w takim temacie dajecie na mirko zeby powiedziec mu ze moze niech on sie da ten teges straponem. W odpowiedzi uslyszalam, ze w sumie to zawsze chcial tego sprobowac bo to jego skryty fetysz... xd macie jeszcze jakies rady jak sie wywinac od analu?

#zwiazki #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 71
@yebadlo: trójkąty( wiadomo dla świeżej pary odpada), bondage, zabawki erotyczne- cały wachlarz i nie musza być tu tylko kajdanki i wibratory czy chociażby uprzęża, przebieranki, role, kolczyki, podduszania, oral to nie tylko przecież hehe lodzik i często nieumiejętna mineta - w tym wzajemna masturbacja tu tez jest bardzo duże pole do popisu z obu stron, nakładki, wkładki, żele smakowe, kombinacja z wcześniejszym użyciem substancji psychoaktywnych, pozycji przecież jest multum
@Alsephina plus anal. Takie sytuacje rodzą frustrację, im bardziej druga osoba czegoś odmawia tym ta pierwsza bardziej o tym myśli. Zakazany owoc smakuje najlepiej wiadomo. Oczywiście nie każdemu wszystko musi pasować, mi np sranie na klate też się nie podoba I bym nie chciał nawet spróbować, ale nie wiem jak mógłbym być całe życie z osobą z którą nie mogę spełniać swoich fantazji czy fetyszy, lepiej dla obojga się chyba po prostu
Argument taki sam jak baby która mówi "nie robię loda, jak sam zrobisz komuś to dopiero ja zrobię".

Masz wielki problem. Spróbować zawsze można, są różne fantazje, różne opcje, a nie tylko seks po ciemku w jednej pozycji. Trzeba mieć trochę pomysłów, a nie jedno i to samo.
@yebadlo: Też uważam podobnie, jeśli kogoś podniecają określone rzeczy i bez tego jego życie uważa za nieudane i wie, że się meczy to nie ma co niestety kombinować, bo po czasie się to czuje ze kogoś to nie spełnia i niestety, ale tak jak mowisz nie ma co się męczyć ze sobą, bo związki bez udanego seksu się źle kończą. Ale jeśli to tylko taka chęć spróbowania czegoś nowego to zawsze
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz już faktycznie musisz spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak jak piszą inni, bez nacisku i bez presji, to nie może być tak że "a teraz anal bo mi obiecałaś" bo wiadomo że ci się nie spodoba. Zacznijcie powoli, palce, buttplugi, i nie róbcie z tego osobnej ceremonii, tylko wplatajcie między inne łóżkowe zabawy, tak, żeby stymulacja tamtych miejsc dobrze wam się kojarzyła i żebyś