Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:01, Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty. Słońce podniesie się dziś o 07:55. Świecić będzie 8 godzin i 3 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:57 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:58. Ciemna noc zapadnie o 17:24, ale gwiazd można wypatrywać od 16:40.
  • 18
@micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo i reszta ()

Dzieeerń dooobryyy! Kolejny dzień, więc kolejna okazja na naukę na obronę. obejrzałem wczoraj Irlandczyka, film dobrze zrobiony ale mega długi i w pewnym momencie zacząłem się już nudzić. Lepszy był by mini serial 3-4 odcinkowy. Korzystajcie z ładnej pogodny w
@algus @micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo
@mdphp @moodyhoi
Dzień dobry!
Dzisiaj akcja wkopania choinki w ogrodzie, która stała u mojej rodzicielki. Mówią że niedzielna praca się w... obraca ale co mi tam. Za kilka lat wytnę i wstawię do salonu na Święta, a gdy się nie przyjmie to trudno. Od razu napiszę, że sam ją
@algus @micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @wynalazek_one @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo
@mdphp @moodyhoi
Witajcie wszyscy znowu po kilku dniach nic nie pisania. Dziś najlepszy news, na 90% wygrałem zakład o to, że żona jednak nie jest w ciąży. Nie powiem, spora ulga, dzieci są cudowne i w ogóle cud miód, ale widzę, ile czasu zżera całkiem grzeczny i dość łatwy
@Dziesion: @algus: @mdphp: @moodyhoi: @Dioddy: @wynalazek_one: @Pjotsze: @bolorollo: @Dddkop @micke @TomTailor100 @wyinwidualizowany @Sikorka2017 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Kalmuk32 @shitty_support

Dobry dzień, niedawno wstałam - kompletnie nie przypominam sobie momentu w którym wyłączam budzik o 7 i idę spać dalej. No nic, miałam robić projekty, a ja jem dopiero śniadanie, a w sumie obiad. Ale jaka oszczędność w jedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@Wejszlo: no siadanie, jak ktoś cie zmusza, jest weird shit i sie w sumie nie dziwie. Nie musi to przecież każdemu odpowiadać. Ja ze swoich Sosnowieckich wspominek miałem hajsu niewiele, choć na większe dziecko/nastolatka to było coś. Nie pamiętam już, co za to kupiłem, ale wpadało mi ok. 30-50 pln za jedno popołudnie ( i tak był split 50:50, a wcześniej jeszcze większy z Parafią), co jak na dzieciaka i to