Wpis z mikrobloga

- farmazon chodzi co 2 dni na strych by porobić 120 podciągnięć?! ten koleś jest jebnięty, nic więcej! on nawet 1 hamburgera nie spali na tym czymś, a co dopiero mówiąc o jakimkolwiek chudnięciu, czy zmniejszeniu tych cycków jak u krowy!
- #!$%@? hamburgerka, nagle przebitka z auta i siedzi już oburzony czymś i obrażony #!$%@? wi na co, oczywiście #!$%@?ąc się tym swoim złomem na lewy pas od razu, bo jakby inaczej, chyba tuman nie rozumie, że lewy służy do wyprzedzania, a nie zajeżdżania i jeżdżenia jak mu się chce, ale czego oczekiwać od takiego gamonia?
- reklamka 7 sekund, hyc 100 zł nie ma :) większego debilizmu nie widziałem dawno
- kupił obiektyw, bo Marian go namówił, bo czasem zooma potrzebuje, biedaczyna, chociaż w tym roku wyjazdów pewnie nie będzie za wiele, chyba, że tylko Ukraina, ale farmazon potrzebuje, bo on takie produkcje zajebiste robi... że kupił obiektyw, który użyje z 5 razy
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
@Bebzunator: jego licznik mu przecież to mnoży x2 te powtórzenia, jak montował to o tym wspominał zatem jak mu pokaże 120 to zrobił 60 realnie ale o tym zapomniał i się szczyci, że 120 zrobił bo chyba nie sądzi, że widzowie zapomnieli o tym fakcie, że x2 jest
  • Odpowiedz
@Bebzunator: przecież on kompletnie nie ma pojęcia, co ćwiczy. Robi jakieś 60 powtórzeń, nie rozumiejąc co robi, nie zachowując odpowiedniej postawy, ćwicząc po posiłkach. Jemu się wydaje, że komuś tym imponuje. Patrzcie 120 powtórzeń zrobiłem i oglądałem Netflixa.
  • Odpowiedz