Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki potrzebuje pomocy :(

W czerwcu/lipcu pod blokiem ktoś wjechał mi w samochod, na szczęście auto stało na widoku z 2 kamer, osiedle oddane 2018 roku w listopadzie, więc powinno być bez problemu. Otóż nie tym razem XDDD. Oczywiście wszystko załatwiłem wzorowo, zrobiłem szybki donosik na policję, zadzwoniłem do administratora, on wysłał nagrania. Potem standardowo cisza parę miesięcy, najpierw Pani prowadząca miała urlop, potem była na L4, potem miała dużo pracy, ale cały czas mówiła że luzik, bo ma zabezpieczone nagranie i ona to zrobiła i jest spoko, ale dużo nagrania. Pod koniec grudnia jak dzwoniłem, dowiedziałem się od Pani, że nie da się otworzyć plików xDDDDDSDDDDDD. Szanowna Pani nie sprawdziła ich od razu czy działają ani nic, na osiedlu już nagrań nie ma, informatycy walczą. Dzwoniłem w piątek to była zajęta i mam się odzywać za tydzień.

Mirki, może ma ktoś jakieś doświadczenie co mogę zrobić w tej sprawie, czy że względu na błąd Pani policjant mogę liczyć na cokolwiek? Czy sprawa za niedługo się przedawni i wrzucą do smietnika.


#kiciochpyta #prawo #policja #pomocy
  • 1