Wpis z mikrobloga

Nie mogę zrozumieć decyzji o anulowaniu tak wspaniałego serialu jakim był Marco Polo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrobiony z rozmachem, świetnym klimatem, muzyką, scenami walko i fabułą, eh. Wiadomo, że było trochę niedociągnięć pod względem scenariusza, ale to wszystko naprawdę szło przeżyć. Oglądałem z wielką przyjemnością, drugi sezon obejrzałem w dwa dni, a końcowka pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi (,) Z jednej strony polecam z całego serduszka żeby obejrzeć, ale z drugiej, ten żal po skończeniu 2. sezonu jest przeogromny.

Na zdjęciu Chan Chanów, jedna z najlepszych postaci - Kubilaj Chan!

#netflix #seriale #serial #marcopolo
SamChilders - Nie mogę zrozumieć decyzji o anulowaniu tak wspaniałego serialu jakim b...

źródło: comment_mBlDx2lvngQnLxitOkOeqJ25NRX25IWq.jpg

Pobierz
  • 6
@SamChilders: z tego co pamiętam to on jakoś bez szału był zrobiony.
Sprawdziłem własnie i na filmwebie dałem mu 7/10 czyli jak na seriale to dość kiepsko, da sie obejrzeć, ale nie nie zostaje zapamiętany na dłużej
@SamChilders: Zgadzam się, to nietuzinkowy serial był. Wielka szkoda, że go anulowali, też ubolewam. Cóż... widocznie zbyt wygórowany był, a średnia przeciętna widzów netflixa woli oglądać seriale typu The 100, czy The Walking Dead. A to inny poziom rozrywki.
¯\_(ツ)_/¯