Wpis z mikrobloga

Szukam księgowego/księgowej który nie tylko rozliczy do 5 wydatków miesięcznie, ale też zapytany o poradę odpowie albo pomoże w jakichś obliczeniach, a nie tylko odeśle do kalkulatora online. Do powiedzmy 200 zł netto miesięcznie (aczkolwiek może być trochę więcej, ale żeby to nie był majątek, drobne pytania będę mieć może z kilka razy do roku).
#programista15k #jdg #b2b
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marmite: skoro masz 5 dokumentów miesięcznie to po co księgowa? Kup pakiet wfirma, rozliczenie miesiąca zajmie max pół godziny. Jak będziesz miał pytania to wyślesz z formularza i ładnie odpowiedzą.
@sz__po: jak w temacie, drobne pytanko z wyliczeniami podakowymi a w odpowiedzi link do kalkulatora w necie ¯\_(ツ)_/¯ nie są to może jakieś skomplikowane wyliczenia, ale nie po to płacę tę stówę netto żeby dostawać linki do kalkulatorów zamiast odpowiedzi na nurtujące mnie pytania
@Marmite: słabo :-( ja miałem trzy księgowe z ifirma i w sumie zawsze spoko, obszerne odpowiedzi itp. nawet na tyle było ok, że jak dzwoniłem i babka byłą zajęta, to oddzwaniała i pytała czy może pomóc. mam ok 60 dok. kosztowych i parę fv sprzedażowych