Wpis z mikrobloga

Na dobry początek tygodnia #rozdajo naszej klawiatury bezprzewodowej z touchpadem KW-03 z podświetleniem RGB - idealnie współpgrająca z naszymi TV Boxami, ale nie tylko :)

Klawiaturę możecie zobaczyć na poniższej recenzji u Banacha, dodatkowo testował ją TechManiacHD, @kodiwpigulce_pl miało do dyspozycji model niższy bez RGB oraz Rooshken


Co zrobić?
1. Zaplusuj
2. Wyniki jutro
Zielonki nie biorą udziału

Ps. Nie, nie jest to model i8 za 5usd ( ͡ ͜ʖ ͡), zresztą zobaczcie sami!

#savio #wykopowytest

Zobacz nasze produkty - www.savio.net.pl/produkty

#ceneo
Klawiatury KW-01/02/03 - https://www.ceneo.pl/;szukaj-savio+kw
TV-BOX GOLD - https://www.ceneo.pl/81732153
SAVIOmultimedia - Na dobry początek tygodnia #rozdajo naszej klawiatury bezprzewodowe...
  • 59
  • Odpowiedz
@preak: Piszesz o tv boxach ze średnim pojęciem. ATV to najgorsze guwno i daje pic Real - każdemu odradzam kupowania takich wynalazków bo potem czekanie na kolejne klucze aż złamią zabezpieczenie.

Potrzebujesz netflixa w 4k? Lepiej zainwestować w coś z certyfikatem i tyle. Wystarczy 720p czy te fullhd? To corlec i tutaj wszystko ze zwykłym Androidem da radę. Patrzysz na jego wydajność i kupujesz. Jest masa testów i ten savio ma
Matth - @preak: Piszesz o tv boxach ze średnim pojęciem. ATV to najgorsze guwno i daj...

źródło: comment_IuoxYpNsYSe99kxupgnY9BHzMOPQNrml.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matth: mam pojęcie takie, ze kupilem box za 99pln i jedyna metoda na netflixa byla instalacja APK netflixa mobilnego, ja sobie poradze, na drugim TV zadowoli mnie i 720p, ale nie jest to rozwiazanie dla np. moich rodzicow czy innych laikow.

ps. nie wspomnialem nigdzie o ATV
  • Odpowiedz
@preak: Problem jaki jest to ze netflix jako mobilna Apka potrzebuje do wygody myszki albo klawiatury z touchpadem ale i tak jest to lepsze rozwiazanie od guwno ATV
  • Odpowiedz
@Matth: no ja mialem do wyboru - mobilne APK (720p) albo jakies 3rd party rozwiazanie, gdzie nie ma calego GUI, wszystko jest w postaci listy, ale chyba za to obsluguje 1080p
  • Odpowiedz