Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HaSSaN: to nie są legendy. Też tak myslałem, a ostatnio wracałem późno w trasie i widziałem jak typ na parkingu dla tirów, gdzie masz masę toalet, pryszniców itp., szcza pod swoją naczepą. #!$%@?, 30 metrów od toalet
  • Odpowiedz
@Marasek1983: ciekawe przypadki się zdarzają. ostatnio na węgrzech widziałem w toalecie na stacji typa, który nalewał wodę do 1,5l butelki po piwie. #!$%@? tam, zdarza się, może nie miał butelki innej. wyszedłem na parking na fajkę, ten sam typ skierował się do tira, naszczał na koło, wsiadł do środka i zaczął myć kubek przez szybę. Ciekaw jestem co dalej było, bo musiałem się zbierać;)
  • Odpowiedz
@grejfrut o #!$%@? nie zesraj się , bakterie , biofilm wszystko lata w powietrzu , dostaniesz owrzodzenia ryja , na skórze wybroczyny , jak jesteś takim słabym egzemplarzem to gin . Ludzie potrafią srać se do mord i nikt nie umiera , a tobie biofilm #!$%@? się zmienił xd biofilm xd co to #!$%@? biofilm
  • Odpowiedz
@grejfrut co ma łapanie klamki w publicznej toalecie do mojego #!$%@? , rozumiem że w twoim przypadku korelacja jest taka że jakimś cudem twoja #!$%@? zostaje nadziana na ta klamke, niewiem jaki masz dzięki temu biofilm . Biofilm
  • Odpowiedz