Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojciechsiryk: kolejny świetny materiał. a Lichtenstein to ciekawe państwo - nie zdawałem sobie sprawy że dla Szwajcarów (dla których przecież wszędzie poza ich krajem jest "tanio" - niezależnie czy to Włochy, Niemcy czy Francja) może być miejsce w Europie, do którego to oni jeżdżą pracować :-)

no i ostatnie zdanie z filmu rozłożyło mnie na łopatki :-)

dziękuję za te materiały. bardzo dobrze zrealizowane, ciekawe, nie przegadane... jedyne do czego bym
Bardzo dziękuję!

Co do tej długości - od początku mamy w ekipie jasno określony cel: chcemy realizować profesjonalny program podróżniczy (wiele naszych pomysłów hamuje ograniczony budżet, ale zostawmy to z boku). Chcemy, żeby zdecydowaną większość każdego odcinka wypełniały nasze kadry - i musimy się tego uczyć. Wypełnianie filmu zdjęciami z internetu nie jest żadną odpowiedzią (teraz robimy to wyłącznie przy wątkach historycznych), dlatego ciężko nam wydłużyć odcinki. Być może w kolejnym sezonie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciechsiryk: jasne to całkowicie zrozumiałe że "nie od razu Rzym zbudowano". rozumiem że produkcja odcinka trwa nieco więcej niż jego oglądanie.

24 minuty - czekam!

tak mi teraz przyszło do głowy czy nie moglibyście / nie chcielibyście nawiązać współpracy z jakimś serwisem streamujacym video? może to by była droga do jeszcze większej popularności?

podałem co rusz znajomym, więc mam nadzieję że baza fanów się sukcesywnie powiększa.

dzięki i wszystkiego dobrego!

(dobrze
@secret_passenger: Współpraca z serwisem streamującym video? Nigdy nie mieliśmy takich planów. W przyszłości? Najzwyczajniej nie wiem.

Cała moja widownia to osoby dorosłe (no dobra - 99,4%, dane na podstawie miliona odsłon). Twórcy treści dla nastolatków i dzieci potrafią zgromadzić na polskim YT nawet kilka milionów stałych widzów. Natomiast twórcy treści dla dorosłych, z tego co udało mi się zaobserwować - kilkaset tysięcy. To jest takie maksimum. Podkreślam, że mam na myśli