Wpis z mikrobloga

Jakie materiały polecacie na zrobienie fajnego, nieśmierdzącego i niedymiącego knotu? Sznurek nie jest najlepszy, bo szybko się rozwarstwia, a mam już dość lamentu, że osobom trzecim to przeszkadza i wosk pszczeli capi, a fajki, gówno i pierdy innym pachną fiołkami. Niby jest ta zasada podcinania knotu, raz na jakiś czas, gdy zaczyna dymić. Może wykorzystać stare ciuchy, koszulki? Bawełna będzie kopcić?

Ja go po prostu wymieniam, bo pociąłem na krótkie, gdyż nie chce mi się i nie mam już warunków do ponownego przetopienia świec od nowa. I tak te długie knoty krzywo mi wyszły mimo stosownego obciążenia i poza tym - kupiłem za cienkie. I tak mi się skończyły, a w pasmanterii nie wiedzą nawet, co to knot. Jaki kraj, takie zaopatrzenie i zacofanie

#swieczki #knot #wosk #diy
  • 8
@gdziemojimbuspiatka: Spoko, w każdym razie kończę swoją craftingową przygodę ze świecami, chcę tylko wypalić resztę wosku co mam, bo nie lubię marnować jakichkolwiek surowców, kupno kawała knota mija się z celem, bo jest prawie za darmo, a ja preferuję wyłącznie paczkomaty, więc jak nietrudno się domyślić - jest to kiepski biznes.

To nie tyle marudzenie, co uprzedzenie faktów przed ew. nazwaniem mojego działania januszyzmem gwoli wyjaśnienia itd, bo na wykopie cholernie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JackBauer666: nie ma nigdzie na olx małych ilości? Nie da się kupić małych ilości? Bo zami nniki zawsze będą zamiennikami. A moje marudzenie było o tym, ze marudzisz zamiast pisać o co ci chodzi. Zabezpieczają się negatywnie na negatywne komentarze, a jak sam widzisz nikt ci tu nie marudzi. Na Mirko jest od cholery dzieciaków i w końcu będziesz się musiał nauczyć je olewać.
@gdziemojimbuspiatka: Mieszkam na takim zadupiu, że nawet cholernej gumki do włosów w sklepie z artykułami gospodarczymi nie szło kupić aka "panie jo wszystko mom ino tygo nimom" i całe szczęście, że ta cokolwiek buda została zamknięta. A olx? Podobna alegoria. A jak nie "pomarudzę" to dostanę odpowiedzi typu "a co ci przeszkadzają knoty domowej roboty" więc wolę uprzedzić fakty. Ja tu prawie nie siedzę, bo rak content dookoła, piszę jedynie w