Wpis z mikrobloga

Joggery - mój faworyt wśród najbardziej odrażających typów spodni jakie pamiętam. Hybryda sebizmu w formie i powrotu do wizualnej tandety kolorów lat 90. Podobno są wygodne, może i młodzieżowe ale zamiast wieku, optycznie odejmują noszącym je ludziom dwa ostatnie ukończone szczeble edukacji.

Każdy kto je założy, z miejsca wygląda jakby był nazbyt oczywistym osiedlowym dilerem niskiego szczebla, który hustlował na ośce z bagażnika BMW E39, przez co szybko dał się złapać, a w międzyczasie wyłapał proces o alimenty od poznanej 4 miesiące wcześniej na badoo Dagi, która po szybkim numerku na parkingu przy obwodnicy okazała się być z nim w ciąży.
#modameska #spodnie #absolutnieobrzydliwe
comanchee - Joggery - mój faworyt wśród najbardziej odrażających typów spodni jakie p...

źródło: comment_fPpso7LgF70MQ43GjbxAiOZl5hP3d0uQ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Klakkkier: te co wrzuciłeś są spoko, ale różnica w porównaniu do chinosów to gumka na dole nogawek, trochę niżej krok i chyba tyle
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: gdziekolwiek widziałem joggery w ciągu ostatniego miesiąca, to właśnie te najbardziej rakowe (podobnie jak ich nosiciele) - jeansowe z 2137 artefaktami
  • Odpowiedz
  • 35
Nieźle musisz być zdesperowany skoro potrafisz #!$%@?ć się do spodni, siedź tam dalej na bezrobociu i wciskaj noszącym joggery
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comanchee: joggery to cudo mody męskiej ostatnich lat. Nie dość, że #!$%@? wyglądają jak normalne jeansy i elegancko zwężają się ku dołowi, to jeszcze są wygodne i działają na sznurki, które wygodnie się wiąże a nie #!$%@? z #!$%@? paskiem.
  • Odpowiedz