Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GothBoyy666: ale gangster z ciebie. No widać, dobry chłopak wpadł w złe towarzystwo. A niby taki religijny, co tydzień w niedzielę do kościoła chodził. Niestety otoczenie go zniszczyło i teraz w formie autoagresji będzie inhalował GHB. Szkoda, że dzisiaj młodzież woli brać narkotyki np marihuanę niż pić wódkę...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GothBoyy666: pewnie tak destrukcyjny na ciebie wpływ miał też twój brat (@gadpustynny) znany jest z afiszowania się ćpaniem. Was nie szkoda, ale rodziców już tak... Dwóch synów, jeden ćpun i drugi ćpun. Tata bletkami się podciera dla twojego dobra, żebyś nie miał z czego palić. Nigdy nie wiadomo czy farmaceuta nie doda ci do medycznej marihuany Domestosa albo innych tego typu RC. Ojciec o ciebie dba a ty masz mu to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przegladarkauzy: Mylisz się, kolego. GHB jest opioidem, a dokładniej opiatem, czyli występuje w opium. Tak samo to wygląda z loperamidem. Jestem ekspertem od tej dziedziny, więc prosiłbym się nie wypowiadać na tematy, o których nie ma się pojęcia. Możliwe jeszcze, że trollujesz, lecz mam nadzieje, że nie. W każdym razie cieszę się, że mogłem cię uświadomić :)

Miłego dnia, pozdrawiam.
@xNuclear: Twoje groźne zdania nic nie zmieniają

gamma-Hydroxybutyric acid (also known as and 4-hydroxybutanoic acid and GHB) is a naturally occurring depressant substance. GHB is found naturally in the human central nervous system as well as in wine, beef, some citrus fruits, and in almost all animals (in small amounts).[3]


https://psychonautwiki.org/wiki/GHB

To że coś występuje w opium nie znaczy że jest opiatem XD DMT prawdopodobnie występuje w mózgu podczas śmierci, w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@przegladarkauzy: Też mogę sobie zrobić stronę internetową i wypisywać głupoty, nic trudnego.

Sugerujesz że GHB, który jest jednym z opiatów i występuje w opium nie jest opiatem? Robi się coraz ciekawej.

Co do moczu chciałbym zauważyć że porównanie godne starej kromki chleba ze zgniłym smalcem. DMT jest psychodelikiem, a nie mocz, który zawiera tę substancję. Czy na piwo mówisz, że to etanol? Skąd w ogóle takie porównania bierzesz?

Mam nadzieję, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegladarkauzy: Nie ma problemu, jak wcześniej wspomniałem każdy uczy się na błędach. Wiem, że jestem od ciebie mądrzejszy i dlatego dałem ci tyłu wartościowych rad. Szkoda tylko, że w taki sposób się odwdzięczasz...

Nigdzie nawet głupot nie napisałem. Zresztą uogólniles i nie wiem teraz, która konkretna rzecz jest tam według ciebie głupotą. Gdybym wiedział z pewnością bym ci wytłumaczył dlaczego nie masz racji.

Nie musisz się wstydzić, że czegoś nie wiesz
@CherryJerry: ha ha ha sie naczytales gosciu jakichś bzdur, definicji i slowników i udajesz cwaniaka, a my to wszystko walimy po żyłach, to kto wie lepiej? żal mi cie typeczq, idz z mamusia na zakupy za raczke haha
nic w zyciu nie przezyl ale ksiazke z definicjami przeczytal i mysli ze mondry jest no trzymajcie mnie