Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: Wstaw u kogoś auto do ciepłego garażu i otwórz wszystkie drzwi, niech poschnie przez dzien, dwa.
Z klimą jeździj cały rok, u mnie jak włącze klimę nawet w zimę w wilgotny dzień to szyby od razu odparowane
@NewEpisode zobacz czy w klapę obiegu zamknięty/otwarty nie masz czasem zmienionych połączeń. Ja tak kiedyś miałem i jak się okazało miałem cały czas obieg zamknięty
@NewEpisode: pewnie Masz za dużo wilgoci w aucie ja mam tak w jednym samochodzie który stoi cały czas na dworzu... musisz kupić pochłaniacz wilgoci, może masz mokro pod dywanikami... Z drugiej strony mogą ci się przycinać Klapki na szybę jak masz klimatyzację automatyczną też takie coś widziałem
@NewEpisode jeżeli klima automat to ac włączone z ustawioną temperaturą jaką chcesz a do odparowania wcisnąć przycisk z ikoną szyby. Powinno dać maxa na szybę wtedy.
Przy niskich temperaturach owszem nie włączy się kompresor i chłodzić nie będzie, ale powietrze będzie szło przez obieg klimy z osuszaczem i momentalnie odparuje szyby.


@Plecha: co to za bzdura?
@radoskor3

@NewEpisode: pewnie Masz za dużo wilgoci w aucie ja mam tak w jednym samochodzie który stoi cały czas na dworzu... musisz kupić pochłaniacz wilgoci, może masz mokro pod dywanikami... Z drugiej strony mogą ci się przycinać Klapki na szybę jak masz klimatyzację automatyczną też takie coś widziałem


Wilgoć w aucie na 99%