Wpis z mikrobloga

@Qba1996: wiem o tym. Myślisz że brakuje ludzi, którzy robią takie rzeczy ? Nie słyszałeś nigdy opowiastek o seksach w przebieralniach, w krzakach, kinie czy innym miejscu publicznym? Nawet kompilacje tego są. I jakoś przeważająca większość osób występujących w takich kompilacjach jest hetero. Nie piszę tego żeby demonizować, ale ciężko jest nie zauważyć jak niektóre osoby projektują swoje uwielbienie do obsciskiwania się publicznie na homoseksualistów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xxxxchar: ja nie demonizuję. A hetero jest na tych kompilacjach więcej bo i w społeczeństwie jest ich więcej. P.S. dziwne rzeczy oglądasz XDD
  • Odpowiedz
@Qba1996: było na #!$%@? jak się na środku parku w biały dzień potrafili serduszkować, to aż musiałam sprawdzić bo ciężko było uwierzyć. Masz rację z tym że hetero jest więcej i może dlatego tak się dzieje - jednakowoż projektowanie tego na homo osoby - co bardzo często się zdarzało w czasach kiedy lgbt jeszcze raczkowało w Polsce jest zwyczajną hipokryzją. To, że udajesz, że PRAWDZIWI HETERO tak nie robią to błąd
  • Odpowiedz