Wpis z mikrobloga

@majkelwykopowicz bo mialem egzorcyzmy. Nie posiadam wiary w Boga, posiadam wiedze o Bogu. Wiem ze Bog, szatan, niebo i pieklo istnieje. Ubolewam, ze tyle osob pisze sobie swoim zyciem prosta droge do piekla. Chcialbym zadedykowac zycie aby pomagac ludziom w przemianie i wierze w Jezusa. Mysle o kanale na Yt na poczatek, ale to bedzie trudne.
@Cortez90: Ale czy zostali katolikami będąc dorosłą osobą po namowach jakiegoś nawiedzonego gościa z internetu po egzorcyzmach xD który twierdzi że WIE że piekło istnieje CZY może urodzili się w katolickich rodzinach i przez tradycje i z wygody po prostu katolikami są dalej?
@Blezio2: nie wiem czy sa katolikami z wygody czy nie. wiem ze jezeli ktos ma np 50 lat, jest noblista i nadal chodzi do kosciola to nie robi tego bo ktos mu kaze. robi to najprawdopodobniej z wiary w Boga.
dlaczego uwazasz ze jestem nawiedzony?
@Cortez90: pytam, czy leczysz się psychiatrycznie. nie mówię, że wiem lepiej od ciebie co przeżywałeś.
ps: mówienie z całym przekonaniem, że piekło/bóg/niebo istnieją gdy nie ma na to dostatecznych dowodów to czysta ignorancja i wykazujesz się głupotą
@Centaurus: Tak. Uwazam ze po smierci jest rozliczenie z Twojego zycia. Wszystko bedzie rozliczane i podsumowywane. Liczy sie to jaki byles dla ludzi, ile osiagnales i jak rozwinales swoje talenty, ile wycisnales z zycia, wazne rowniez to czy oddawales Bogu hold, czy stosowales sie do polecen religii itd. Ale to skomplikowany temat.
@Cortez90: Myślę, że lobotomia ma spore szanse powodzenia. Uja posiadasz, a nie wiedzę o Bogu - tego nawet Papież nie posiada :P

#!$%@?ąc, czy to ma sens, czy nie - wiara jest kwestią indywidualną - nie da się po prostu kogoś nakłonić do wierzenia. Można go co najwyżej bardziej zniechęcić :P

A jak już naprawdę musisz - postępuj zgodnie z naukami i nie bądź takim hipokrytą jak spora część społeczeństwa (tzn.