Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Mircy, chciał bym zrobić prawo jazdy w #warszawa ale nie wiem jaką szkołę jazdy wybrać, może macie jakieś sprawdzone lub/i niedrogie miejsca ? To prawda że kurs zacząć można na 3 miesiące przed 18 ? Polecacie zdawać państwowy w Warszawie czy gdzieś indziej ? Można w ogóle tak ? Na razie utknąłem na etapie wyboru szkoły ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki (ʘʘ) #pytanie #prawojazdy
  • 14
@Don_Simon: Wybór szkoły nic nie pomoże jak kierowca #!$%@?, nikt ci nie doradzi szkoły dobrej bo wiekszość osób nie ma porównania, ja robilem w 2 szkolach (na a1 i b) i obie szkoly uczą praktycznie to samo, wiec kazdy bedzie polecal ci inną szkołe
@Don_Simon: każda szkoła jazdy to #!$%@? oszustwo sporwadza się do tego że janusz który ma w ciebie #!$%@? odjeździ z tobą te wymagane godziny i elo. Tak się kończy licencja wymagająca papierka
potem jak będzisz serio chciał zdać to możesz albo kupić jazy doszkalające w których janusz będzie się odrobinę starał albo zaczniesz jeździć samemu po jakichś bocznych drogach nocą aż ogarniesz jazdę samochodem
nie wiem jaką szkołę jazdy wybrać, może macie jakieś sprawdzone lub/i niedrogie miejsca


@Don_Simon: powiedz gdzie jezdzisz, jak mieszkasz na Bialolece dobra szkola na Ursynowie przyda ci sie jak druga dziura w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To prawda że kurs zacząć można na 3 miesiące przed 18 ?


@Don_Simon: ta

Polecacie zdawać państwowy w Warszawie czy gdzieś indziej ?


@Don_Simon: ja tam polecam, imo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dottore: dlatego pytam czy ktoś z doświadczenie nie zna miejsca gdzie tak nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º) po bocznycj drogach to już od czterech lat jeżdżę, bardziej zależy mi żeby nie przepłacać za bardzo gdzieś u Janusza
bardziej zależy mi żeby nie przepłacać za bardzo gdzieś u Janusza


@Don_Simon: wiesz, u Janusza raczej bedzie dziwnie tanio, i notorycznie bedzie sie instruktor spoznial po 5 minut, konczyl 5-10 przed czasem, zdarzy sie ze podczas jazdy wyskoczy na 10 minut do kebaba po zarlo, i tak sie pod koniec okaze ze z 30h zegarowych przejezdziles realnie jakies 26-28
@Don_Simon na pewno nie polecam slavko. Straszny cyrk i nawet pamiętam kilka perełek z induktorami (chodziłabym typka który w czasie moich jazd poprowadził mnie do McDonald... ;) Młody i głupi byłem, teraz bym na pewno to inaczej rozegrał ) ale zdecydowanie odradzam wszystkim ten bubel slavko
Polecacie zdawać państwowy w Warszawie czy gdzieś indziej ?


@Don_Simon: zdawaj w Warszawie.

1. Będziesz się uczył w Warszawie jeżdżąc po trasach egzaminacyjnych WORDu, w którym później będziesz zdawał (no chyba że chcesz się na kurs w Ostrołęce albo Łomży zapisać i dojeżdżać tam na kazdą jazdę), więc na egzaminie będziesz jeździł po znanych Ci okolicach i będziesz wiedział na co uważać. Ważne jest, żeby wybrać taką szkołę, która rzeczywiście po