Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zastuj: kiedyś grałem na takim jednym serwerze, ze codziennie o bodajże 19 godzinie zaczynała sie mapa (nie pamiętam nazwy) symetryczna gdzie budowalo sie fort jak zabralo się paczkę z fortu wroga. Super to była rozgrywka - nie zapomnę jej nigdy. Pamiętam ze graliśmy po 4-5 godzin jedną mapę. Zna ktoś nazwę może?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zastuj: za 4 funty mozna kupić serwer na 10 graczy - robimy wykopowy? Chętnie pogram jak będą chetni na nocne granie to mogę ogarnąć
  • Odpowiedz
@zastuj: ET to teraz taki pradziadek dla współczesnych multików. Wiele rozwiązań było wręcz rewolucyjnych sprawiając, że granie w multiki miało emołszyns.

Najlepsze, że Acti nie wierząc w ten projekt (komponent single spadł z rowerka) wydał istniejący multik za darmo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zastuj: pamiętam szukanie normalnego serwera przez 45 minut, bo każdy na który wchodziłem wymagał ściągania setek MB dźwięków, tekstur i innego szitu.
  • Odpowiedz
@zastuj pamietam granie na zagranicznych serwerach, bo na polskich to był jeden wielki rak ( ͡º ͜ʖ͡º) i tai samo zminimalizować ta gre nie bylo tak prosto, potem odkryłem jak to zrobić i aż tutorial na YT nakręciłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Draakul: dawno temu chyba klikało się alt+enter ale pamiętam że zawsze zmieniała się rozdzielczość i jakby na nowo otwierało się Limbo menu, potem pojawił program ETMinimalizer, pięknie się minimalizował ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Na publicznych serwerach uwielbiałem grać cover opsem <3

A najbardziej podziwiałem niemieckiego Cover Op'a co potrafił się przebrać za czarnego w ułamku sekundy, zabierając mu jedynie spodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz