Wpis z mikrobloga

@susuke15: hehe
@KaKari: Jakoś nie wiem czemu ale zawsze te wszystkie wariacje o nazistach mnie odtrącają i wydają się jakby parodią
@AVATARKUBA122: widziałem pierwszy sezon, i trochę drugiego i muszę przyznać wiadomo wizualnie.aktorsko itp nie jest źle...ale fabularnie to mnie w ogóle nie grzeje a lubię takie historie, to że tu jest to jakoś tak dziwnie przedstawione nie wiem jak to nazwać
@Kiedys_Mialem_Fejm: Własnie tak myślałem nad tym..ostatnio nawet obejrzałem The Boys(hit) i Doom patrol(który trochę mniej mi się podobał), możesz mi powiedzieć jak wygląda konstrukcja jest podobna do filmu? Czy jest raczej zrobiona tak grzeszniej?
@Hejtel: Taki kameralny thriller psychologiczny na podstawie podcastu, reżyseria i zdjęcia od twórców Mr. Robot, więc wizualnie dużo fajnych zabiegów, a fabuła dotyczy agencji rządowej, która zajmuje się żołnierzami wracającymi z wojny.
Teraz mi się jeszcze przypomniał bardzo dobry Sharp Objects chyba od HBO, to też taki "gęsty" thriller psychologiczny rozgrywający się w małym miasteczku.
@Hejtel: Netflix: Signal, Kingdom, Misaeng (widać go tylko jak ustawisz netflixa na angielski...), Nawiedzony dom na wzgórzu, the Good Place
Prime: Wspaniała Pani Maisel, The Expanse
Inne: Galavant, the River (2012)