Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu, to mieliście rację, nie było jedzone, było rzygane xD
Nigdy w życiu nie czułem takiego smrodu, szambo przy tym czymś to wręcz pachnie. Sekundę po przebiciu wieczka puszki wykręciło mi ryja na lewą stronę. Jednak się nie poddałem i dzielnie walczyłem z tym wytworem belzebuba. Otworzyłem puszkę do końca i nawet próbowałem sobie zrobić z tym ścierwem kanapkę, ale zanim w ogóle udało mi się to zbliżyć do ust to zrzygałem się na żywopłot. Puszka od wczoraj stoi sobie na podwórku, bo jeszcze nie nabrałem sił, żeby się do niej zbliżyć i wypierdzielic do kosza. A jeszcze jak wróciłem do domu to widziałem przez okno jak jakis pies się przypałętał, może zaciekawiony zacnym aromatem otwartych sledziowych piekieł, ale jak do niej podszedł to się cofnął i ją obszczekał xD

Mirki, nie polecam się nawet do tego cholerstwa zbliżać.

#jedzzwykopem #rzygajzwykopem ##!$%@? #wtf #bederzigol #ciekawostki #szwecja #surstromming
źródło: comment_EyMq99fqBWYGjdfTjeEXaAGqv2i5glfA.jpg
  • 74
mirku, puszkę otwiera się pod wodą (miska, garnek) i z takiego ubota wyciągasz zagrychę.


@Ketling:
przecież kilka osób komentujących jego wcześniejszy wpis na mirko mu to tłumaczyła, ale jak widać po co słuchać innych (_ )
@GrammarNazi na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że dla mnie to nie jest dobre, ale jeśli już trzeba to zjeść to fajnie skupić się na kawałkach ryby bez ości, na samym mięsie. Wtedy można poczuć jego smak i aromat, a wtedy staje się to jadalne. Wrzucanie całości do buzi to trochę lipa, bo jemy za dużo nieciekawej konsystencji.;)
@GrammarNazi: Ja w zeszłym już roku dałem radę. Uzbroiłem się żeby podejść (szczególnie że #!$%@?ł nam się otwieracz w warunkach polowych po zrobieniu dziurki) otworzyłem na tyle żeby wyjąć jednego filecika no i... zobaczyłem że kolega który stoi obok, ledwo stoi. Czego się nie robi dla kumpla w takich sytuacjach? Ja na ten przykład przyłożyłem krawędź puszki do ust i siorbnąłem soczek, głośno go przełykając. Powiem tak: kumpel rady nie dał
@GrammarNazi: Ile to kosztuje i gdzie można kupić. Może to odstraszy meliniarzy od wchodzenia na klatkę schodową (mieszkam wysoko, a na dole mieszkają sąsiedzi których i tak nie lubię( ͡° ͜ʖ ͡°))