Wpis z mikrobloga

@rafxyz44: Rutyna i powtarzalność sprawia, że ten czas gdzieś niknie w odmętach i pojawia się pełno dni z których nie ma absolutnie żadnych wspomnień.Bo każdy z nich wyglądał tak samo nudno i beznadziejnie - wstajesz, idziesz do roboty, wracasz z roboty, odpalasz kompa i w coś tam grasz, idziesz spać, w międzyczasie żresz te same posiłki co zawsze. Nic się tego dnia nie nauczyłeś, niczego nowego nie spróbowałeś, ot kolejny dzień
@rafxyz44: gdy jesteś w szkole to rok wydaje się że trwa dłużej bo jesteś wystawiony na nowe informacje, coś się dzieje, cały czas na coś czekasz, to kartkówka to sprawdzian. W momencie jak chodzisz do pracy #!$%@? się monotonia, robisz to samo dzień w dzień. Jakbym Ciebie 10 lat temu zapytał co robiłeś tydzień temu to byś mi dokładnie powiedział z kim byłeś i co robiłeś, co śmiesznego stało się w
@buleczkowy_potwor: Dokładnie tak, percepcja czasu, ostatnio widziałem fragment jakiegoś programu gdzie śpiewają dzieci, dorośli piosenkarze śmiali się z chłopca który powiedział ze jak był małym dzieckiem to coś tam, oni pytają kiedy to było a on ze jak miał 5-6 lat, a teraz ile masz? 9 odpowiedział i bezsensowny śmiech z ich strony.
Jakby nie patrzeć, między 6 a 9 lat jest różnica 1/3 życia dla tego chłopca, dla mnie 1/3