Wpis z mikrobloga

#snowboard #narty osoby ,które są po pierwszej lekcji jazdy i nic nie potrafią oprócz jazdy na liścia (snowboard) albo ciągłego hamowania (narty) niech się nie w*********ą na stok ponieważ blokują drogę. Dzisiaj spotkałem się z takim delikwentem ,który z rana wziął sobie pierwszą w życiu lekcje z jazdy na nartach nic nie potrafił oprócz właśnie tego hamowania. Gdzie go później widzę na środku stoku kiedy on zjeżdżał tym swoim stylem zjechałem i wiechałem na wielką górę z 9-10 razy.
  • 20
@melba: @fortySeven hahahahahah jak jeździcie tak wolno i jeszcze znacie takie szerokie stoki to szacun. Miałem dziś pare takich sytuacji gdzie takie osoby jak wy zatrzymywały się nagle. Pozatym jeżeli cały stok jest zawalony takimi osobami jak wy to ciężko cokolwiek zrobić. A nie ma narazie tyle śniegu aby jeździć po lesie
@rolnik_wykopowy: @melba @fortuSeven wy naprawdę jesteście niespełna rozumu?. Skoro nie potraficie jeździć to po co pchacie się na stok przecież jest nasrane orczykami w takich miastach aby taka osoba nauczyła się podstaw. Ale nie jestem wielkim Polakiem muszę połechtać swoje ego jadąc odrazu po wielkim stoku,
@prezeskebsa: gościu, ale to Ty jadąc z góry masz zadbać o to, żeby ominąć osobę niżej, nie powodując żadnego zagrożenia. Tak jest na 99,9% stoków i nikogo nie obchodzi, że Tobie przeszkadza że ktoś się zatrzymuje czy jedzie środkiem. Nie jesteś na stoku sam, przekrój ludzi i umiejętności ogromny, każdy kiedyś zaczynał i nikt nie będzie się do Ciebie dostosowywał xD.
A jak Ci nie pasuje to nie wiem, w domu
czemu się #!$%@? mi


@prezeskebsa: po pierwsze to nie jest Twój stok, jak chcesz mieć prywatny to poszukaj na OLX, w zeszłym roku widziałem jeden na sprzedaż.

pośmigać po górze

Po drugie dalej nie przeczytałeś dekalogu, albo nie zrozumiałeś. Masz kontrolować swoją prędkość i dostosować ją do warunków, nie ma czegoś takiego że za wolno. Jeździsz na oślich łączkach i się dziwisz, że tam są ludzie którzy się uczą.

naucz się