Wpis z mikrobloga

@Cerb3rusPL: taaaaaak! łezka się w oku kręci! Świat bez większy problemów, potrzeby snu, alkoholu, depresji i długów hahahahhaha

<3 <3

I kiedy grafika zawsze była przepiękna!

bez żadnych steamów i innych gogów a gry z cdaction były zajebiste! meh...
@compix: Nie chcę zabrzmieć jak stary dziad, ale dziś w szczególności coraz mniej widać "błysku" w grach, a coraz więcej wyścigu na grafikę i inne efekty. Nie jest to marudzenie, gdyż tak się dzieje. Gra nie dostanie wysokich ocen, to jest zrównana z błotem.

Ostatnie takie gry, które mnie zachwyciły głównie pochodzą od Japońców: Yakuza, Judgment, Niery, Gravity Rush, i pomniejsze z pozostałych rynków. Deponia to na ten przykład świetna platformówka
@Cerb3rusPL: Masz rację! Japonii nie tykam, jakoś do mnie nie przemawia jeśli chodzi o gry. Tylko motoryzacja japońska xD

Pękło, pękło. Pękło również w internecie. IRC, fora gdzie można było na lajcie wymieniać się doświadczeniem a nie czytać że masz szukać w googlach. BTW fora jeszcze istnieją? :D

W latach 10/11 zaczynałem być serwisantem komputerowym i miałem dostęp do fajnych zabawek. Świetne czasy! Z sprzętem można było robić cuda małym kosztem.